Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Hambaharja varuotsikud MEGASONEX 2tk soft

Megasonex ultraheli hambahari on tavalisest elektrilisest hambaharjast tunduvalt efektiivsem hambakatu eemaldamisel ning igemevigastuste ja -ärrituste vähendamisel!


Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
9,90 €

• Megasonex Ultraheli hambahari oskab meelde tuletada, et igalt poolt tuleb oma hambaid võrdselt pesta. Selleks on olemas 30-sekundiline taimer, mis lülitab harja pooleks sekundiks välja ja paneb uuesti tööle.
• Liigutuste arv on võrdeline 192 000 000 manuaalse liigutusega minutis (96 000 000 ultrahelivõnget).
• Megasonex Ultraheli hambaharja aku peab vastu kuni 3 kuud.
• Megasonex Ultraheli hambahari aitab parandada igemete tervist, võtab tõhusalt maha hambakatu ning teeb hambad siledamaks ja läikivamaks.
• Reisimisvutlar on kaasas.
On olemas kolm reziimi:
96 000 000 ultrahelivõnget + 18 000 kõrvale kuuldavat võnget vibratsiooni näol
96 000 000 ultrahelivõnget + 9000 kõrvale kuuldavat võnget vibratsiooni näol
96 000 000 mln ultrahelivõnget

Tehnoloogia, mida kasutatakse, on nii uuenduslik, et selle eksportimiseks tuli taotleda USA kaitseväelt spetsiaalse loa. MEGASONEX® töötab kaasaegsetes meditsiiniseadmetes kasutataval tehnoloogial, tagades seeläbi harja kasutajatele oma klassis ainulaadse puhastuse. MEGASONEX ultraheli on ainus ultrahelihari, mida Eestis müüakse.

Tõeline pehmus
Tõhus või õrn…? Aga võibolla mõlemat? MEGASONEX® kasutab jõuliseks puhastamiseks ultrahelivõnkeid, mis on samas nii väikesed ja kiired, et neid ei ole võimalik tunda. Et hari kasutab väikeseamplituudilist heli koos ultra-paindlike harjastega, mis pühivad maha ülejäänud mustuse, on tegu ühe kõige õrnema hambaharjaga oma klassis.

Ergonoomiline kuju
Inspireerituna luksuslike täitesulepeade disainist paneb vaid 88 grammi kaaluv hari unustama, et hoiad käes võimsat ultraheliseadeldist. Tänu tasakaalustatud disainile ja voolujoonelisele, kätte hästi istuvale vormile on hammaste harjamine mõnusam kui kunagi varem.

Liigutuste täpsus
Hammaste pesu juures ei ole kõige tähtsam mitte toores jõud, vaid täpne liigutuste kontroll. Me oleme teaduse abiga loonud täppisinstrumendi, mille kompaktne pea aitab ulatuda kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse tagades seeläbi harjamismugavuse, mis varem tundus võimatu olevat.

Tippklassi disain
Oleme veendunud, et meie toode peab olema sama ilus ja arukas kui selle kasutajad. Seepärast lasime California ja Jaapani juhtivatel disaineritel näha ränka vaeva väiksemategi detailide viimistlemisega, et luua üks erakordne hambahari.

Innukas rännumees
Head suuhügieeni ei tohi unustada ka siis, kui lähed reisile, seetõttu disainisime hambaharja, mille saad kaasa võtta, kuhu iganes sa ei läheks. Tänu universaalse sisendpingega laadijale, vastupidavale põrutuskindlale korpusele ning kompaktsetele, pea igasse hügieenitarvete kotti mahtuvate mõõtudele on see suurepärane reisikaaslane kõikjal maailmas.

Kindel kvaliteet
Luues kvaliteetset toodet, mis kestaks kaua, ei tehtud ühtki järeleandmist. Oleme uhked, et meie toote puhul on kvaliteeti sõna otseses mõttes võimalik käega katsuda. Ning meie pakutav ulatuslik garantii tõestab, et oleme ka ise tõepoolest toote kvaliteedis veendunud.

Loodussõbralikkus
Tänu patenteeritud SmartCircuit™ tehnoloogiale, tarbib meie toode energiat vähehaaval, lülitades toite välja, kui seda parasjagu vaja pole. Rahvusvaheliste keskkonnastandardite järgimine ning taaskasutatav tootepakend aitavad tagada, et meie ökoloogiline jalajälg on võimalikult väike.

Otsikute arv 2
Kirjeldus Pehmed harjased