Hambavahede puhastaja PHILIPS HX8211/02 AirFloss 1.5 Zoom

Hambavahede puhastaja PHILIPS HX8211/02 AirFloss 1.5

Ei kasuta hambaniiti? Võtke appi AirFloss.
Nende jaoks, kes ei kasuta regulaarselt hambaniiti, on AirFloss hõlbus viis hakata oma hambavahesid puhastama. AirFlossi saab kasutada nii suuvee kui tavalise veega ning selle ainulaadne õhu ja veepiisakeste tehnoloogia aitab eemaldada hambakatu raskesti ligipääsetavatest kohtadest.


Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
69,90 €
Tavahind:79,90 € -13%

Õhu ja veepiisakeste tehnoloogia 
Õhu ja veepiisakeste tehnoloogia 

Hõlbus viis alustamiseks 
Hambavahede puhastamine on üldise suuhügieeni seisukohast väga tähtis. AirFloss on hõlbus viis hambavahede põhjalikumaks puhastamiseks, aidates kujundada tervislikku harjumust. Pärast kolmekuulist AirFlossi kasutamist jätkas 96% ebaregulaarsetest hambaniidikasutajatest AirFlossi kasutamist vähemalt neljal päeval nädalas. 

30-sekundiline puhastus 
Tänu AirFlossile kulub kogu suu puhastamiseks vaid 30 sekundit. Lihtsalt vajutage korra nuppu ühekordse voo tekitamiseks, seejärel liikuge edasi ja korrake tegevust. Uudse automaatvoo funktsiooni kasutamiseks hoidke nuppu all ja liigutage juhtotsa ühest hambavahest teise. See purskab vett automaatselt iga sekund. 

Igemete parem tervis 
Sonicare AirFlossi puhul on kliiniliselt tõestatud, et see parandab igemete tervist vaid kahe nädalaga. 

Lihtsalt täidetav nõu 
Täitke käepidemes olev nõu suuvee või veega värskendava puhtuse saavutamiseks, seejärel suunake ja pritsige. Nõu mahutab vedelikukoguse, millest piisab kuni kaheks kasutuskorraks. 

Juhtots 
Peenike, nurga all olev otsak ja juhtots lihtsustavad õige paigutuse leidmist. Lihtsalt libistage juhtotsa piki hambapinda igemeserva lähedal, kuni ots kinnitub hammaste vahele. 

Aitab vältida hambaauke 
Sonicare AirFloss aitab vältida hambaaukude teket hambavahedes, eemaldades õrna veejoa abil katu, mis jäi harjamisel märkamata. 

Eemaldab rohkem kattu hammaste vahelt 
Eemaldab rohkem kattu hammaste vahelt 

Ergonoomiline käepide 
AirFlossil, mis on loodud kitsastes kohtades liikumise hõlbustamiseks, on mugav ergonoomiline ja mittelibiseva kattega käepide.

Toide Akutoide
Otsikute arv 1
Taimer Jah
Komplektis laadija