Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Heliprojektor YAMAHA YSP-2700

YSP-2700 projitseerib heli kombineerides mitu kõlarigruppi ja digitaalse signaalitöötluse, peegeldades seinadelt ruumi täitva ümbritseva heli teieni nii eest, tagant, vasakult kui ka paremalt.

Kaubamärk: YAMAHA
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
999,90 €
Transport 10 tööpäeva

Video 

          
 
          
 
        
 
          

5 tärni hinnang MusicCast Soundbar'ile

 

Yamaha MusicCast YSP-2700 surround soundbar on pärjatud 5 tärniga What Hi-Fi ajakirja poolt, mis oli ilmumise 40. aastapäeva tähistav juubeliväljaanne aastal 2016. Arvustus räägib lähemalt seadme erakordsest dünaamikast ja kvaliteedist, mida sisaldab vaid üks soundbar. See on mitte ainuüksi filmide heli jaoks erakordne, vaid ka ainult muusika kuulamiseks või muu lemmiksisu nautimiseks.  Varustatuna funktsioonidega nagu automaatne kalibreerimine, multiroom funktsioon koos MusicCast'i ja erinevate CinemaDSP režiimidega on see soundbar hämmastava hulga lisaväärtuste poolest rikkalik.

16 kõlarit

YSP-2700 soundbar kõlar on varustatud 16 2,8-sentimeetrise läbimõõduga kõlarielementidega, mis projekterrivad heli täitmaks kogu ruumi. Optimiseeritud paigutus tagab täieliku peegelduse seinadelt, et saavutada parim võimalik kvaliteet.

Kvaliteetsete materjalide ilu ja elegantsus

Peaseade on loodud eriti vastupidavast alumiiniumist, mille pealmine osa on kauni harjatud viimistlusega. See on 51mm-kõrgune ja sobib nii suurepäraselt paigutamiseks teleri ette ilma, et see kataks ekraani. Bassikõlaril on lihtne disain, mis sobib igasse ruumi. 

Juhtmevaba bassikõlar mugavaks paigutamiseks

Komplektis bassikõlar lisab esitustele jõulised madalamad toonid. Juhtmevaba ühendusega saate te selle paigutada mugavalt ja kiiresti ning te ei pea nägema vaeva juhtmete peitmisega.

Bluetooth tehnoloogia juhtmevabaks voogedastamiseks

Bluetooth® ja AirPlay® ühendused annavad teile mugava võimaluse voogedastada muusikat oma nutiseadmetest juhtmevabalt. Kasutage populaarseid muusikarakendusi või kuulake internetiraadiot oma nutitelefonist ja laske esitustel kõlada suurepärase heliga YSP-2700 kõlarist.

MusicCast tugi

MusicCast tehnoloogiaga saate omavahel ühendada kõik tehnoloogiat toetavad seadmed. Ühendatud või eraldiseisvaid seadmeid saate kontrollida lihtsa ja kasutajasõbraliku rakendusega.

Võimsus 107 W
Tüüp Heliprojektor juhtmevaba bassikõlariga
Kanaleid 7.1
Bluetooth Jah
WiFi Jah
HDMI 3
Audio väljund Digitaalheli koaksiaalväljund
Audio sisend Jah
Optiline sisend Jah
DTS Dolby TrueHDDolby Digital PlusDolby DigitalDolby Digital EXDolby Pro Logic IIDolby Pro Logic IIxDTS-HD Master AudioDTS-HD High ResolutionDTSDTS-Neo 6DTS-ESDTS 96/24
Dolby Prologic II Jah
Lisad WiFi, juhtimine rakendusest, helitagastuskanal, 4K ja 3D pass-through