Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Heliprojektor YAMAHA YSP-2700

Kaubamärk: YAMAHA
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
999,90 €
Transport 10 tööpäeva

VideoYSP-2700 projitseerib heli, kombineerides mitut kõlarigruppi ja digitaalse signaalitöötluse, peegeldades ruumi täitva ringheli kuulajani seintelt: nii eest, tagant, vasakult kui ka paremalt.

          
 
          
 
        
 
          

5 tärni hinnang MusicCast Soundbar'ile

Yamaha MusicCast YSP-2700 surround soundbar on pärjatud 5 tärniga What Hi-Fi ajakirja poolt, mis oli ilmumise 40. aastapäeva tähistav juubeliväljaanne aastal 2016. Arvustus räägib lähemalt seadme erakordsest dünaamikast ja kvaliteedist, mida sisaldab vaid üks soundbar. See on erakordne mitte ainuüksi filmiheli jaoks, vaid ka lihtsalt muusika kuulamiseks või muu lemmiksisu nautimiseks.  Varustatuna funktsioonidega nagu näiteks automaatne kalibreerimine, multiroom koos MusicCast'i ja erinevate CinemaDSP režiimidega, on see soundbar hämmastava hulga lisaväärtuste poolest rikkalik.

16 kõlarit

YSP-2700 soundbar kõlar on varustatud 16 2,8-sentimeetrise läbimõõduga kõlarielementidega, mis projekteerivad heli täitmaks kogu ruumi. Optimeeritud paigutus tagab täieliku peegelduse seinadelt, et saavutada parim võimalik kvaliteet.

Kvaliteetsete materjalide ilu ja elegantsus

Peaseade on loodud eriti vastupidavast alumiiniumist, mille pealmine osa on kauni harjatud viimistlusega. See on 51mm-kõrgune ja sobib nii suurepäraselt paigutamiseks teleri ette ilma, et varjaks ekraani. Bassikõlaril on lihtne disain, mis sobib igasse ruumi. 

Juhtmevaba bassikõlar mugavaks paigutamiseks

Komplektis bassikõlar lisab esitustele jõulised madalamad toonid. Juhtmevaba ühendusega saate selle paigutada mugavalt ja kiiresti ega pea nägema vaeva juhtmete peitmisega.

Bluetooth tehnoloogia juhtmevabaks voogedastamiseks

Bluetooth® ja AirPlay® ühendused annavad teile mugava võimaluse voogedastada muusikat oma nutiseadmetest juhtmevabalt. Kasutage populaarseid muusikarakendusi või kuulake internetiraadiot oma nutitelefonist ja laske esitustel kõlada suurepärase heliga YSP-2700 kõlarist.

MusicCast tugi

MusicCast tehnoloogiaga saate omavahel ühendada kõik tehnoloogiat toetavad seadmed. Ühendatud või eraldiseisvaid seadmeid saate juhtida lihtsa ja kasutajasõbraliku rakendusega.

Võimsus 107 W
Tüüp Heliprojektor juhtmevaba bassikõlariga
Kanaleid 7.1
Bluetooth Jah
WiFi Jah
HDMI 3
Audio väljund Digitaalheli koaksiaalväljund
Audio sisend Jah
Optiline sisend Jah
DTS Dolby TrueHDDolby Digital PlusDolby DigitalDolby Digital EXDolby Pro Logic IIDolby Pro Logic IIxDTS-HD Master AudioDTS-HD High ResolutionDTSDTS-Neo 6DTS-ESDTS 96/24
Dolby Prologic II Jah
Lisad WiFi, juhtimine rakendusest, helitagastuskanal, 4K ja 3D pass-through