Hiir Roccat Kone Aimo RGBA hall

  • 8-nupuline mängurihiir
  • Roccat Owl-Eye optiline sensor
  • Ülitäpne – kuni 12 000 dpi – optiline sensor
  • Uuenduslik seadistatav valgustus
  • Suur sisemälu makrode ja seadistuste talletamiseks
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
49,90 €
Tavahind:79,90 € -38%

Oma eelkäijatele on Roccat uus Aimo hiir disainilt sarnane, kuid sisult täiesti uus. Roccat Kone Aimo seab arvutihiirtele uued standardid.

Aimo valgustus
Roccat Kone oli esimene hiir, mis tutvustas mitmevärvilist valgustust oma kahe LED ribaga. Roccat Kone Aimo viib selle aga järgmisele tasemele, pakkudes 4 valgusriba ja helendavat kerimisrullikut. Aimo valgustus reageerib Sinu tegevusele ja muutub koos sellega.

Roccat Owl-Eye optiline sensor
Roccati Owl-Eye sensor on väljatöötatud mängureid silmas pidades. Inspiratsiooni on võetud elusloodusest. Hiir tõlgendab Sinu liigutusi arvuti ekraanil üksühele. Sensori tundlikkust on võimalik muuta 100 dpi astmetena 100 – 12000 dpi. Roccat soovitab ise hoida tundlikkus 400 – 3000 dpi vahemikus.

Easy-Shift[+] tehnoloogia
Ära lase enda mängustiili piirata hiire "väikesest" nuppude arvust. Roccati revolutsiooniline Easy-Shift[+] tehnoloogia võimaldab sul programmeerida hiire klahvide alla sekundaarseid funktsioone - lihtsad käsud, keerulised makrod ning kõik muu nende vahel. Niimoodi laiendad oma arsenali sõrmede all lihtsalt ning intuitiivselt, saavutades seeläbi võime reageerida igale situatsioonile kiiremini ja täpsemalt.

Roccat Swarm tarkvara
Swarm Roccati tugitarkvara filosoofia uus reaalsus - ühe programmi alla koondatakse kõigi sinu Roccat seadmete juhtimine ning lisaks ühildub see ka nutitelefoniga, et lisaseadmeid juhtida. 

Juhtmevaba Ei
Lisanupud Jah
Tundlikkus (dpi) Kuni 12 000 dpi
Sensor Optiline
USB Jah
Garantii 24 kuud
Värv Hall
Eriomadused Roccati Owl-Eye sensor