Klienditugi

Müügitugi ja info  E-L   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Hiir ROCCAT Kone Pure Owl-Eye

Kaubamärk: ROCCAT
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
39,90 €
Tavahind:69,90 € -43%

Roccat Owl-Eye optiline sensor
Roccati Owl-Eye sensor on välja töötatud just mänguritele. Inspiratsioon on saadud otse loodusest. Hiir tõlgendab kasutaja liigutusi arvuti ekraanil üksühele. Sensori tundlikkust on võimalik muuta 100 dpi astmetena vahemikus 100 – 12000 dpi. Roccat soovitab hoida tundlikkus vahemikus 400 – 3000 dpi.

Ergonoomiline disain
Kone Pure Owl-Eye on läbinud oma arenduse jooksul tõsised testid, et tagada maksimaalne vastupidavus ning parim ergonoomika. Seda kõike ikka selleks, et nii algajad sõdurid kui sõjapealikud saaksid nautida oma mängumaratonide ajal ergonoomilst hiirt, mis peab vastu väga pikka aega. Kasutades legendaarset Kone EMP disaini ning uut ülivastupidavat 2D Titan Wheel kerimisrullikut, on tulemuseks seade, mis ei vannu eales alla... isegi siis, kui sina seda teeks. Seda kõike vaid 88 g kaalu juures.

Easy-Shift[+] tehnoloogia
Ära lase enda mängustiili piirata hiire nuppude vähesest arvust. Roccati revolutsiooniline Easy-Shift[+] tehnoloogia võimaldab sul programmeerida hiire klahvide alla sekundaarseid funktsioone - lihtsad käsud, keerulised makrod ning kõik muu nende vahel. Niimoodi laiendad oma arsenali sõrmede all lihtsalt ning intuitiivselt, mistõttu suudad reageerida igale situatsioonile kiiremini ja täpsemalt.

Seadistatav valgustus
Hiir ei pea olema ainult sisendseade. Hiir võib olla ka midagi sellist, mis sinu vastaseid võrgupeol hirmutab või lihtsalt silmarõõmu pakub. Seetõttu on Kone Pure Owl-Eye logo valgustatud ja särab 16,8 miljonis erinevas värvitoonis ning erinevate valgustusefektidega. Niimoodi saad teha hiirest personaalse relva virtuaal-reaalsete lahinguväljade tarbeks.

Roccat Swarm tarkvara
Swarm Roccati tugitarkvara filosoofia uus reaalsus - ühe programmi alla koondatakse sinu kõikide Roccati seadmete juhtimine ning lisaks ühildub see ka nutitelefoniga, mille kaudu lisaseadmeid juhtida.

Kirjeldus mängurihiir
Juhtmevaba Ei
Sensor Optiline
Tundlikkus (dpi) 12000 dpi
Nuppude arv 7
Eriomadused Efektvalgustus, kohandatavad nupud
Juhtme pikkus 1,8 m
Värv Must
Kaal 88 g