Int. ahi ZANUSSI ZOB35702BV

Ahjufunktsioonid on: altkuumutus, sulatamine, kahe laiusega grill, pöördõhk + ringküttekeha, grill, valgustus, ülaltkuumutus, ülalt- ja altkuumutus.
Siledapinnaline ahjusisemus hõlbustab puhastamist. 
Elektrooniline taimer võimaldab valida küpsetuse kestvuse või väljalülitumisaja.
Ahjul on ka ringküttekeha ning elektrooniliste komponentide jahutusventilaator.

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkuja
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostest
Kuumakse
219,90 €
Transport 10 tööpäeva

Kasutage Multiplus'i abil oma multifunktsionaalse ahju kõiki tasandeid

Kõik tahavad, et nende ahi suudaks täita nii kergemaid kui ka keerukamaid ülesandeid. Ringküttekehaga Multiplus-ahi pakub suurepärast toiduvalmistamisvõimalust iga retsepti puhul ning ventilaatoriga kuumuse jaotamise süsteem hoiab temperatuuri püsivana nii, et saaksite eri tasanditel samaaegselt küpsetada.

Kiirem klassikaline grillimine ja pruunistamine

Hoolimata sellest, kas soovite krõbedat barbecue-ribi, tervislikke grillitud juurvilju või lihtsalt mõnusalt pruunistatud hommikust rösti – maksigrill on selleks parim funktsioon. See võimaldab klassikalist grillimist ning pruunistamist palju kiiremini, kui arvasite.

Nutikas abiline, mis vabastab mõistatamisest

Külmutatud toidud ja toidujäägid on kasutamiseks väga mugavad. Parima tulemuse saamiseks peaks need siiski enne kuumutamist korralikult sulatama, mis võib olla ajakulukas ja nõuda mõistatamist. Selle ahju sulatusfunktsioon hoolitseb selle eest kiiresti ja hõlpsalt, pöörake vaid nuppu.

Küpsetamine ilma kella jälgimata

Selle ahju taimerifunktsioon võimaldab saada toidu valmis just siis, kui see teile kõige paremini sobib. Valige, kui kaua soovite toidul valmida lasta ning ahi annab teile märku, kui õige aeg käes on. Taimerifunktsioon võimaldab teil rahulikult muude toimetustega tegeleda, ilma et peaksite pidevalt kella jälgima.

Ahjutüüp Multifunktsionaalne elektriahi
Ahju maht (l) 60 L
Energiaklass A
Eriomadused 8 erinevat
Infoekraan Jah
Lisad 1 ahjupann, 1 rest
Maht (L) 60 L
Mõõtmed (K x L x S) 59 x 59,4 x 56 cm
Taimer Jah
Tüüp Integreeritav multifunktsionaalne ahi
Uputatavad nupud Jah
Värv must
Võimsus 2515 W