Int. mikrolaineahi ZANUSSI ZSM17100XA

Integreeritav mikrolaineahi toidu kiireks soojendamiseks või sulatamiseks.

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
179,90 €
Transport 10 tööpäeva

Säästke aega ja ennast igal söögikorral

Olete pärast väsitavat tööpäeva just koju jõudnud ja telekast peaks kohe algama teie lemmiksaade, kuid toit on veel ikka külmkapis? Kui aeg on eriti kallis, teeb selle ahju mikrolainefunktsioon teie elu veidi kergemaks. Vaid üks nupuvajutus ning toit on üles sulatatud ja kuumutatud ning te võite end lõpuks lõdvaks lasta!

Piisab vaid nupu keeramisest – ja läks!

Mikrolaineahju programmide valimine peaks olema lihtne. Selle mudeli puhul on sobiva ahjufunktsiooni valimine hõlpsam kui kunagi varem. Piisab vaid valikunupu ühekordsest keeramisest ja toiduvalmistamine võib alata.

Võtke külmutatud einetest maksimum

Kui teil pole toiduvalmistamiseks eriti palju aega, ei tähenda see veel, et te ei võiks hästi süüa. Külmutatud toiduainetest parima tulemuse saamiseks on sellel mikrolaineahjul olemas ühtaegu õrn ja tõhus sulatusfunktsioon. See aitab säilitada külmutatud toiduainete maitseid ja tekstuuri ‒ nii saate nautida kiiret ja maitsvat toitu alati, kui seda soovite.

Meelepärased road mikrolaineahjuga

Kas ka teil on juhtunud, et mikrolaineahjus toitu sulatades, kuumutades või küpsetades on tulemuseks üle- või alaküpsenud roog? Appi tulevad selle mudeli muudetavad võimsustasemed. Valige lihtsalt sobiv tase – alates õrnast sulatamisest kuni võimsama soojendamise ja kuumutamiseni – ning nautige täiuslikku tulemust.

Paigaldusmeetod Integreeritav
Mikroahju maht (l) 15
Mikrolainete võimsus (W) 700 W
Grilli võimsus (W) Ei
Mikroahju juhtimine Pöördnupp
Kell Ei