Int. pliidiplaat ZANUSSI ZEI6840FBA Zoom

Ind. pliidiplaat ZANUSSI ZEI6840FBA

Mugav ja kiire induktsioonpliidiplaat, millel eriline tsoon mokakannu jaoks.

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-3
Teenusepakkuja
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostest
Kuumakse
259,90 €

Superkiire reaktsioon

Kas soovite ka kiirel ajal oma sõpradele või perele midagi maitsvat valmistada? Sel juhul tutvuge induktsioonipliidi eelistega. Induktsiooniplaadid kuumenevad kiiresti. Nii saate toidu rutem valmis ja teile jääb piisavalt aega seda nautida.

Aeg nautida tõelist Itaalia-stiilis espressot!

Kiirstart päevale tõelise itaalia espressoga! Sel pliidil on eriline tsoon moka-siilis espressokannule. Tänu sellele valmistate kiiresti ja hõlpsalt Itaalia-stiilis espresso. On teie valik, kas joote selle ühe sõõmuga nagu tõeline itaallane või teete sellest cappucino, americano või latte.

Puhastage pliit hetkega!

Induktsioonpliitidel on sile klaaspind - ei mingeid nurki ega nuppe, mis teeksid puhastamise keeruliseks. Kuna induktsioontehnoloogia muudab kuumaks poti (mitte pliidi pinna), on selle pinda turvaline puutuda. Tulemusena ei kõrbe toit pliidi külge, vaid selle saab hõlpsasti ära pühkida.

Pliit on toiduvalmistamiseks – mitte aja raiskamiseks!

Toitu valmistades ei taha keegi asjatult liiga palju aega kulutada ega oodata, kuni pliit vajaliku temperatuuri saavutab ja pann särisema hakkab. Selle induktsioonipliidi soojusvõimenduse funktsioon pakub täiendavat võimsuse suunamist, nii et valitud keeduväli saavutab soovitud temperatuuri võimalikult ruttu.

Järelkuumuse indikaatorid Jah
Keedualade arv 4
Keeduplaadi tüüp induktsioon
Juhtimine Sensorjuhtimine
Paigaldusmeetod Paigaldus töötasapinda
Taimer Jah
Laienevad keedualad 1
Raam raamita
Võimsus 3000 W
Värv Must
Mõõtmed (K x L x S) 6 x 59 x 52 cm
Eriomadused automaatne väljalülitumine