Ind. pliidiplaat ZANUSSI ZEI6840FBA

Mugav ja kiire induktsioonpliidiplaat, millel eriline tsoon mokakannu jaoks.

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
259,90 €
Transport 10 tööpäeva

Superkiire reaktsioon

Kas soovite ka kiirel ajal oma sõpradele või perele midagi maitsvat valmistada? Sel juhul tutvuge induktsioonipliidi eelistega. Induktsiooniplaadid kuumenevad kiiresti. Nii saate toidu rutem valmis ja teile jääb piisavalt aega seda nautida.

Aeg nautida tõelist Itaalia-stiilis espressot!

Kiirstart päevale tõelise itaalia espressoga! Sel pliidil on eriline tsoon moka-siilis espressokannule. Tänu sellele valmistate kiiresti ja hõlpsalt Itaalia-stiilis espresso. On teie valik, kas joote selle ühe sõõmuga nagu tõeline itaallane või teete sellest cappucino, americano või latte.

Puhastage pliit hetkega!

Induktsioonpliitidel on sile klaaspind - ei mingeid nurki ega nuppe, mis teeksid puhastamise keeruliseks. Kuna induktsioontehnoloogia muudab kuumaks poti (mitte pliidi pinna), on selle pinda turvaline puutuda. Tulemusena ei kõrbe toit pliidi külge, vaid selle saab hõlpsasti ära pühkida.

Pliit on toiduvalmistamiseks – mitte aja raiskamiseks!

Toitu valmistades ei taha keegi asjatult liiga palju aega kulutada ega oodata, kuni pliit vajaliku temperatuuri saavutab ja pann särisema hakkab. Selle induktsioonipliidi soojusvõimenduse funktsioon pakub täiendavat võimsuse suunamist, nii et valitud keeduväli saavutab soovitud temperatuuri võimalikult ruttu.

Järelkuumuse indikaatorid Jah
Keeduplaadi tüüp Induktsioon
Lastelukk Jah
Mõõtmed (K x L x S) 56 x 49 cm
Paigaldusmeetod Paigaldus töötasapinda
Servad faasitud
Taimer Jah
Tüüp Integreeritav induktsioonpliidiplaat
Värv Must
Võimsus 6600 W