Int. pliidiplaat ZANUSSI ZES3921IBA

Selle pliidiplaadi klaaspind muudab puhastamise lihtsamaks, nii saate oma kodutööd kiiremini lõpule.

Laoseis: Tellimisel
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
149,90 €

Looge endale sobivaim pliidipind

Spetsiaalselt teile! Neid doomino-moodulpliite saate paindlikult kokku panna, et luua endale parim toiduvalmistamisala. Valige ning kombineerige erinevaid pliite, mis pakuvad teile soovitud küpsetusvõimalusi. Lisaks sellele saavutate tõelise paindlikkuse oma köögi planeerimisel.

Sellega saavutate kiireimad tulemused!

Klaaskeraamiline pliidiplaat on suurepärane alternatiiv, kui soovite, et teie pliidiplaat kuumeneks kiiresti ja aitaks kiirelt toitu valmistada, kui indukstioon-pliidiplaati ei ole võimalik soetada. Klaaskeraamiline pliidiplaat kuumeneb kiiremini kui tavaline pliidiraud, seega saate toiduvalmistamisega kiirelt ühele poole ja nii liigutegi edasi meelepärasemate tegevuste juurde enne kui seda tähelegi panete.

Pliit, mis nõuab vähem hoolt!

Mida kiiremini kodutööd lähevad, seda parem! Selle pliidi korrashoidmiseks ei kulu rohkem kui vaid mõni sekund. Tänu siledale klaaskeraamilisele pinnale on puhastamine lihtne. Pritsmete, plekkide või näpujälgede eemaldamiseks piisab vaid kergest ülepühkimisest.

Rohkem paindlikkust pliidiplaatidega

Küpsetamine on palju lihtsam, kui kütteallika ning sellel olevate pottide ja pannide suurused on sarnased. Seetõttu on sellel pliidil kaks erineva suurusega keeduplaati. Need on sobilikud paljudele eri mõõtu pottidele ja pannidele, et pakkuda teile sellist paindlikkust, mida tahate ja vajate.

Järelkuumuse indikaatorid Jah
Keedualade arv 2
Juhtimine Pöördnupp
Paigaldusmeetod Paigaldus töötasapinda
Taimer Ei
Värv Must
Võimsus 2900 W
Mõõtmed (K x L x S) 29 x 51 cm
Tüüp Integreeritav klaaskeraamiline pliidiplaat