Int. pliidiplaat ZANUSSI ZEV6240FBA

Sellel keraamilisel pliidiplaadil on jääkkuumuse indikaatorid. Kolme erineva suurusega keeduväljad.

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
179,90 €
Transport 10 tööpäeva

Võimaldab täpse temperatuuri saavutamist lihtsal moel

Ei tarvitse olla kulinaariageenius, et valmistada sellel mitmekülgsel ja lihtsalt kasutataval digitaalekraaniga pliidil suurepäraseid roogi. Kuumusastmeid võite muuta vaid näpuvajutusega; temperatuuri saate jälgida silmanurgast. Toiduvalmistamine on lihtsam kui kunagi varem!

Sellega saavutate kiireimad tulemused!

Klaaskeraamiline pliidiplaat on suurepärane alternatiiv, kui soovite, et teie pliidiplaat kuumeneks kiiresti ja aitaks kiirelt toitu valmistada, kui indukstioon-pliidiplaati ei ole võimalik soetada. Klaaskeraamiline pliidiplaat kuumeneb kiiremini kui tavaline pliidiraud, seega saate toiduvalmistamisega kiirelt ühele poole ja nii liigutegi edasi meelepärasemate tegevuste juurde enne kui seda tähelegi panete.

Maksimaalne lihtsus ja paindlikkus toiduvalmistamisel

Kui kütteallika ning pottide ja pannide suurused on sarnased, läheb toiduvalmistamine lihtsamalt. Tänu selle pliidi kolme erineva suurusega keedualadele võite nautida erineva suurusega pottide ja pannide kasutamisel maksimaalset vabadust ja paindlikkust.

Pliit, mis nõuab vähem hoolt!

Mida kiiremini kodutööd lähevad, seda parem! Selle pliidi korrashoidmiseks ei kulu rohkem kui vaid mõni sekund. Tänu siledale klaaskeraamilisele pinnale on puhastamine lihtne. Pritsmete, plekkide või näpujälgede eemaldamiseks piisab vaid kergest ülepühkimisest.

Keedualade arv 4
Järelkuumuse indikaatorid Jah
Keeduplaadi tüüp keraamiline
Lastelukk Ei
Mõõtmed (K x L x S) L x K x S 59 x 5 x 52 cm
Paigaldusmeetod Paigaldus töötasapinda
Servad raamita, faasitud servad
Taimer Ei
Tüüp Integreeritav keraamiline pliidiplaat
Värv Must
Võimsus 6500 W