Kaasaskantav juhtmevaba kõlar Philips BT6900B/00, must

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
49,90 €
Tavahind:99,90 € -50%

VideoKärpimisvastane funktsioon valju, moonutusteta muusika jaoks

Kärpimisvastane funktsioon valju, moonutusteta muusika jaoks
Tänu kärpimisvastase tehnoloogiale saate muusikat esitada valjemini ja see tagab hea kvaliteedi isegi siis, kui aku on tühi. See võtab vastu sisendsignaalide vahemiku 300-1000 mV ning kaitseb teie kõlareid moonutusest tulenevate kahjustuste eest. See sisseehitatud funktsioon jälgib muusikasignaali, kui see läbib võimendit, ning hoiab helitipud võimendi vahemikus, vältides kärpimisest tulenevat helimoonutust, ilma et see mõjutaks valjust. Kaasaskantava kõlari võime taasesitada muusikatippe väheneb koos aku võimsusega, ent kärpimisvastane tehnoloogia vähendab tühjast akust tulenevaid tippe, tagades moonutusteta muusika.

Juhtmevaba voogedastus Bluetoothi kaudu

Juhtmevaba voogedastus Bluetoothi kaudu
Bluetooth on traadita side tehnoloogia, mis on nii vastupidav kui ka energiasäästlik. Tehnoloogia võimaldab lihtsasti ühendada iPodi/iPhone'i/iPadi või muu Bluetoothi seadme, nagu nutitelefoni, tahvelarvuti või isegi sülearvuti, et saaksite nautida kõlarist oma lemmikmuusikat ning videote või mängude heli juhtmevabalt.

Bluetoothi ühenduse ulatus kuni 30 m

Bluetoothi ühenduse ulatus kuni 30 m
Liikuge oma nutitelefoniga vabalt ringi, ilma et peaksite muretsema muusika katkemise pärast. EverPlay kõlarile on omale äärmiselt töökindel ja suur Bluetoothi ühenduse ulatus kuni 30 m, mis on tööstuse standarditest kolm korda kiirem. Taustamüra minimeerimiseks on kõlaritel tundlikkuse antenn ja raadiosagedusfilter.

Kolm korda kiirem kõlari laadimine tänu kiirlaadimise võimalusele

Kolm korda kiirem kõlari laadimine tänu kiirlaadimise võimalusele
Tavaliselt on kõlari laadimine küllaltki aeganõudev. EverPlay pakub kiirlaadimisvõimalust, millega on kõlari täis laadimine tavalise USB-adapteriga võrreldes kolm korda kiirem. Kui kasutate kõlari laadimiseks üldiselt uutes Androidi-telefonides kasutatavat Qualcommi kiirlaadimisadapterit (ei ole kaasas), siis on laadimine palju kiirem.

Akunäidik akutaseme hõlpsaks vaatamiseks

Akunäidik akutaseme hõlpsaks vaatamiseks
Samuti saate Bluetooth-kõlarilt hõlpsasti ja arusaadavalt vaadata, kui palju akut on alles! EverPlayd kasutades vajutage akutaseme vaatamiseks lihtsalt toitenuppu.

Vastupidav konstruktsioon – põrutuskindel, tolmukindel ja veekindel (IP57)

Vastupidav konstruktsioon – põrutuskindel, tolmukindel ja veekindel (IP57)
EverPlay kõlar on ülimalt vastupidav ning tolmu-, põrutus- ja veekindel. Tolm ei saa kõlari toimimist mõjutada. Ja kõlar peab kuni 1 m sügavusel vees vastu kuni 30 minutit. Seega ei põhjusta duši all muusika kuulamine, vihma kätte jäämine ega korraks vette hüppamine mingeid kahjustusi. Põrutuskindluse kindlaksmääramisel on seda toodet katsetatud „piinakambris“, kus see läbis pöördrullikute katse, milles testiti toote vastupidavust ja simuleeriti 5-aastast toote kasutusiga. Everplay konstruktsioon on tõeliselt vastupidav!

Kõrgkvaliteetne DuraFit-kangas

Kõrgkvaliteetne DuraFit-kangas
Kõlarit kattev DuraFit-kangas pakub nii funktsionaalsust kui ka silmailu. Aktsentvärvides riiet katavad ülaosas kummist katted. Libisemiskindlus, kriimustuskindlus ja pestav materjal tagavad lisakaitse, samas kui unikaalne rombidest koosnev võrkmuster tagab kaasaegse ja viimistletud stiili.
Võimas heli eesmisest neodüümist kõlarist
EverPlay kõlar ei tee helikvaliteedi osas järeleandmisi. Neodüümist eesmise elemendiga kõlar edastab puhast, loomulikku ja võimsat heli koos sügava ja rikkaliku bassiga. Sobib suurepäraselt iga muusikastiili austajatele, olenemata sellest, kas muusikat mängitakse väljas või siseruumides.
Bassikõlarid eriti võimsa pikendatud bassi esitamiseks
EverPlay kõlar on küll kompaktne, kuid saate tänu selle suurele bassialale esitada võimsat heli. See esitab eriti võimsat bassiheli, mida saab pikendada.
Sisseehitatud mikrofon käed-vabad kõnede jaoks.
Tänu sisseehitatud mikrofonile toimib see kõlar ka telefonikõlarina. Kui kõne tuleb sisse, katkestatakse muusika ning te saate kõlari kaudu rääkida. Tehke ärikõne või helistage peolt oma sõbrale – mõlemal juhul toimib see suurepäraselt.
USB-kaabel
Laadimine ei ole kunagi nii lihtne olnud. Kui aku hakkab tühjenema, saate kasutada kaks-ühes USB-laadimiskaablit. Laadimiseks ühendage see või kasutage seda kõlari koti külge kinnitamiseks, et kaasaskandmine oleks mugav.

Tüüp Portatiivkõlar
Heli (W) 10 W
Helisüsteem monoheli
Bluetooth Jah
WiFi Ei
Aku kestvus 10 h
USB Jah - laadimisjuhtmele
Mikrofon Jah
Audio sisend 3,5 mm
Eriomadused IPX7 veekindlus, tolmukindlus, kiirlaadimine
Veekindel Jah
Akupank Ei
Värv must
Kaal 313 g
Mõõtmed (K x L x S) 160 x 71 x 72 mm