Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kaasaskantav juhtmevaba kõlar Sony SRS-XB22R.CE7, punane

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0 - 2
Teenusepakkujad
Expert  järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
79,90 €
Tavahind:129,90 € -38%

Muusikale lisab võimsust EXTRA BASS™️

Käivita pidu EXTRA BASS™ kõlariga. Topelt- passiivradiaatorid töötavad koos kahe täisvahemiku kõlariga ja rõhutavad madalaid sagedusi, andes bassile võimsust. 

Kuule muusikat nagu laivis

Vajuta LIVE SOUND nupule ja kuule oma muusikat täiesti uuel viisil. Pidu ärkab ellu, tänu unikaalsele kolmemõõtmelisele helikogemusele - see tekitab muusikafestivali tunde kõikjal, kuhu lähed. 

LIVE SOUND režiimi tööpõhimõte

SRS-XB22 kõlarid on hoolikalt kujundatud nii, et need annaks kolmemõõtmelise kuulamiskogemuse. Joonisel olevad sinised jooned kujutavad seda, kuidas helilained levivad nurkliku kõlari puhul tänu DSP tehnoloogiale palju laiemale alale, luues mulje ümberringi kõlavast helist, kus kuulajad ka ei viibiks. 

Kahekordne 42mm kõlariüksus

42mm kõlar suudab esitada võimsat bassi ja heli.

Süüta peovalgustus

Pidu ilma valgustuseta pole täielik. SRS-XB22 omaduseks on mitmevärviline vilkuv efektvalgustus, mis vaheldub vastavalt muusika rütmile. Vali meeleolule vastav efektvalgustuse värv. 

Party Booster paneb peo käima

Aktiveeritud kõlarit erinevatest kohtades koputades saab tekitada erinevaid lisahelisid - näiteks nagu plaadikriipimine, särin, trummilöök või lehmakell. Efektide helitugevus vastab sellele, kui kõvasti koputatakse. 

Juhtmevaba Party Chain funktsioon

Üks ja seesama lugu saab sünkroonis mitmest kõlarist samaaegselt tänu Party Chain funktsioonile. Ühendada võid koguni kuni 100 juhtmeta kõlarit buetoothi vahendusel ning mängida sama muusikat samade valgusefektidega. Võid kehtestada ka juhusliku valgusefektimustri või panna kõlarid järgemööda valgustuma. 

Juhi peoõhtut, kasutades Sony | Music Center rakendust

Võid pidu juhtida otse tantsupõrandalt, kasutades Sony | Music Center rakendust nutiseadmest - valides lemmik-esitusloendeid, minna sujuvalt üle järgmise loo peale või muuta valguse / heli režiimi.

Täielikult pestav ja veekindel kõlar

Veekindlusklass IP67 võimaldab kõlaril muretult vette sukelduda, samuti pole mingit probleemi, kui kõlar peaks pesu vajama.  

Täielikult tolmukindel

Tolmukindlusklass IP67 lubab kõlari randa kaasa võtta ja liiva sisse visata (ka soolasesse merevette sattumine ei ole probleemiks), käia sellega metsas, kõrbes või kuhu iganes sattuma peaksid. SRS-XB22 mängib edasi kuitahes tolmustes oludes.

Tehtud kestvaks

SRS-XB22 on läbinud vastupidavustestid, kindlustamaks, et see kannatab vältimatult ettetulevaid põrutusi, lööke või kriimustusi, mis igapäevaelus ikka ette võivad tulla. 

Kauakestev aku

Kuni 12 h aku kestvust tähendab, et SRS-XB22 suudab sinust kauem pidutseda. Kui kasutad EXTRA BASS™  režiimi, siis kestab aku kuni 10 tundi. 

Aseta püsti või külili

Võid asetada kõlari horisontaalselt või vertikaalselt - SRS-XB22 sobib täiuslikult ka vähese ruumi puhul.

BLUETOOTH® tehnoloogia ja NFC™

Lähiväljaside (NFC) ja Bluetooth® tehnoloogia kaotab vajaduse juhtmega ühenduste ja keeruliste ülesseadmistoimingute jaoks. Puuduta kõlarit NFC-funktsionaalsusega nutiseadmega ja saad seadmed omavahel lihtsalt ja kohe ühendatud. Kui telefonil ei ole NFC-d? Sellest pole ka midagi. Ühenda ainult Bluetoothiga ja oled valmis rokkima. 

Tüüp Portatiivkõlar
Helisüsteem stereoheli
Bluetooth Jah
NFC Jah
WiFi Ei
Aku kestvus 12 h
USB Jah
Mikrofon Jah
Audio sisend Jah
Eriomadused IP67 tolmu- ja veekindel, handsfree kõned, värviline efektvalgustus
Veekindel Jah
Akupank Jah
Heli sagedusala 20 - 20000 Hz
Värv punane
Kaal 540 g
Mõõtmed (K x L x S) 201 x 68 x 72 mm