Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kaasaskantav kõlar mikrofoniga Philips TAS4405N/00

Kaubamärk: PHILIPS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
49,90 €

Suunake oma lapsed lavale selle värvilise Bluetoothi kõlariga, mis on varustatud juhtmevaba mikrofoniga. Esitlege laule, lugusid ja esitlusi – ühe puutega salvestamine võimaldab lastel oma lugusid kergesti salvestada. Nautige selget heli ja kuni 6 tundi mänguaega.

Laulge või rääkige!

See ülimalt kompaktne Bluetoothi kõlar on varustatud juhtmeta mikrofoniga. Lapsed saavad oma muusika järgi laulda, lugusid rääkida või sõpradega koos filmistseene läbi mängida! Vahet ei ole, kus nad esineda soovivad, ühe puutega salvestamine võimaldab neil kergesti oma laule microSD-kaardile jäädvustada.

Muretu mänguaeg

Saate 6 tundi mänguaega ja täielikuks laadimiseks kulub 2,5 tundi. Laadimine käib läbi micro-USB. Viis selgelt märgistatud nuppu võimaldavad kergesti muusikat mängima või pausile panna, helitugevust kontrollida, heliallikat vahetada ja salvestada. 

Nutikas Bluetoothiga paarimine

Juhtmeta Bluetoothi kõlari paarimiseks tuleb vajutada pikalt muusika esitamise/peatamise nuppu. Pärast seadme paarimist jätab kõlar viimati paaritud seadme meelde. Kõlari juhtmevaba ulatus on 10 m. 

USB-laadimine

Kaasas mikro-USB-kaabel.

Kuni 10 m juhtmevaba ulatus

Bluetooth on lühikese vahemaaga traadita side tehnoloogia, mis on nii vastupidav kui ka energiasäästlik. Tehnoloogia võimaldab lihtsasti ühendada iPodi/iPhone'i/iPadi või muu Bluetoothi seadmega, nagu nutitelefon, tahvelarvuti või isegi sülearvuti, et saaksite nautida oma lemmikmuusikat, video või mängude heli kõlarite kaudu juhtmevabalt.

Juhtmeta mikrofoni toide on 2 x AAA tüüpi patareiga, mis ei kuulu komplekti.

Tüüp Portatiivkõlar mikrofoniga
Helisüsteem monoheli
Heli (W) 3 W RMS
Mikrofon komplekti kuuluv
Bluetooth Jah
Aku kestvus 6 h
Laadimisaeg 2,5 h
Eriomadused MicroSD kaardi pesa kuni 32GB
Värv Sinine
Kaal 0,25 kg
Mõõtmed (K x L x S) 105 x 105 x 38 mm