Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kaasaskantav kõlar Philips TAS5305/00, IPX7

Kaubamärk: PHILIPS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
99,90 €

Veekindel ja minekuks valmis

Selle kaasaskantava Bluetoothi kõlari veekindlustase on IPX7, mis tähendab seda, et selle võib asetada kuni 1 m sügavusele vette ja seda kuni 30 minutiks. Saate kasutada seda nii duši all või isegi basseinis. Juhtmevaba ulatus on 20 m. 

Nautige kuni 12 tundi mänguaega

Helid jäävad selgeks isegi siis, kui muusika põhja keerate ja passiivradiaator aitab bassi võimendada. Saate kuni 12 tundi mänguaega ja aku täis laadimiseks kulub 6 tundi. Soovite pidu veelgi ägedamaks muuta? Paarige kõlar teise identse kõlariga ja nautige stereoheli. 

Nautige LED-tulede rütmilist valgustust

Nautige peo meeleolule vastavat valgusetendust. Kõlari mõlemas otsas asuvad LED-tuled vilguvad koos muusika rütmiga. 

Audiosisend. Ühendage pea iga allikaga

Soovite ühendada välise heliallikaga, nagu vinüülimängija või MP3-mängija? Kõlari taga asuv audiosisend võimaldab teil ühendada kõlarit pea iga elektroonilise seadmega.

Lihtne paarida

Teie Bluetoothi seadmega ühendamine on lihtne. Lihtsalt vajutage korraks Bluetoothi nuppu ja kõlar ongi paarimiseks valmis.

Kärpimisvastane funktsioon. Kuulake kõvemaid helisid ilma moonutusteta

Tänu kärpimisvastase tehnoloogiale saate muusikat esitada valjemini ja see tagab hea kvaliteedi isegi siis, kui aku on peaaegu tühi. See võtab vastu sisendsignaalide vahemiku 300–1000 mV ning kaitseb teie kõlareid moonutusest tulenevate kahjustuste eest. See sisseehitatud funktsioon jälgib muusikasignaali, kui see läbib võimendit, ning hoiab helitipud võimendi vahemikus, vältides kärpimisest tulenevat helimoonutust, ilma et see mõjutaks helitugevust. Kaasaskantava kõlari võime taasesitada muusikatippe väheneb koos aku võimsusega, ent kärpimisvastane tehnoloogia vähendab tühjast akust tulenevaid tippe, tagades moonutusteta muusika.

Tüüp Portatiivkõlar
Helisüsteem stereoheli
Heli (W) 2 x 8 W
Veekindel IPX7
Mikrofon Sisseehitatud
Bluetooth Jah
Aku kestvus 12 h
Laadimisaeg 6 h
Eriomadused ühendatav teise identse kõlariga, efektvalgustus sees
Värv Must
Kaal 0,6 kg
Mõõtmed (K x L x S) 190 x 80 x 80 mm