Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kaasaskantav kõlar Philips TAS6305/00, IPX7

Kaubamärk: PHILIPS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
129,90 €

Veekindel ja minekuks valmis

Selle kaasaskantava Bluetoothi kõlari veekindlustase on IPX7, mis tähendab seda, et selle võib asetada kuni 1 m sügavusele vette ja seda kuni 30 minutiks. Saate kasutada seda nii duši all või isegi basseinis. Juhtmevaba ulatus on 20 m.

20 tundi mänguaega

4400 mAh taaslaetav liitiumioonaku tagab 20 tundi mänguaega ja seda saab laadida oma nutiseadmega, kasutades kõlari USB-porti. Aku täis laadimiseks kulub 6 tundi.

Audiosisend. Ühendage pea iga allikaga

Soovite ühendada välise heliallikaga, nagu vinüülimängija või MP3-mängija? Kõlari taga asuv audiosisend võimaldab teil ühendada kõlarit pea iga elektroonilise seadmega.

Kuulake valjemaid helisid ilma moonutusteta

Tänu kärpimisvastase tehnoloogiale saate muusikat esitada valjemini ja see tagab hea kvaliteedi isegi siis, kui aku on peaaegu tühi. See võtab vastu sisendsignaalide vahemiku 300–1000 mV ning kaitseb teie kõlareid moonutusest tulenevate kahjustuste eest. See sisseehitatud funktsioon jälgib muusikasignaali, kui see läbib võimendit, ning hoiab helitipud võimendi vahemikus, vältides kärpimisest tulenevat helimoonutust, ilma et see mõjutaks helitugevust. Kaasaskantava kõlari võime taasesitada muusikatippe väheneb koos aku võimsusega, ent kärpimisvastane tehnoloogia vähendab tühjast akust tulenevaid tippe, tagades moonutusteta muusika.

Mitmevärvilised LED-tuled, mis vilguvad vastavalt rütmile

Nautige peo meeleolule vastavat valgusetendust. Kõlari mõlemas otsas asuvad LED-tuled vilguvad koos muusika rütmiga.

Stereoheli jaoks paarige identse kõlariga

Teise Bluetoothi seadmega ühendamine on lihtne. Lihtsalt vajutage korraks Bluetoothi nuppu ja kõlar ongi paarimiseks valmis.

Kaks passiivradiaatorit, mis tekitavad võimsa bassi

Kaks passiivradiaatorit tagavad võimsa bassi ja selge heli isegi kõrgetel sagedustel. Soovite pidu veelgi paremaks muuta? Paarige identse kõlariga ja nautige stereoheli. Lisaks vilguvad kõlarite LED-tuled vastavalt muusikale.

Tüüp Portatiivkõlar
Helisüsteem stereoheli
Heli (W) 2 x 10 W
Veekindel IPX7
Mikrofon Sisseehitatud
Audio sisend 3,5 mm
Bluetooth Jah
Aku kestvus 20 h
Laadimisaeg 6 h
Eriomadused ühendatav teise identse kõlariga, efektvalgustus sees
Värv Must
Kaal 0,8 kg
Mõõtmed (K x L x S) 100 x 230 x 100 mm