Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kapselkohvimasin NESPRESSO Citiz & Milk

Kaubamärk: NESPRESSO
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
239,90 €

Kui räägime kohvist, siis integreeritud Aeroccino3-ga Nespresso CitiZ&Milk puhul on tegemist kompaktse ja stiilse kohvimasinaga, mis rahuldab nõudliku kohvitarbija vajadused.

Kui teil peaks tekkima isu cappuccino või latte macchiato järele, on kuum piimavaht kohe käeulatuses. Voolujoonelise ja stabiilse masina omapäraselt retrolik, kuid ühtlasi kaasaegne elegants tekitab imetlust kõigis.

Kohvimasinat on väga lihtne kasutada, sest sellel on kõigest kaks programmeeritavat nuppu espresso ja lungo valmistamiseks.

Tassialuse saab kokku klappida, kui soovite teha suurema tassitäie kohvi.

Masina pump töötab 19-baarise survega, et igast kohvikapslist maitse ja lõhn täielikult kätte saada. Ja muidugi ei tohi ära unustada Nespresso kuulsat kohvivahtu.

Linlikult kiire eluviisi juures oskate kindlasti hinnata masina kiiret ülessoojenemist ja automaatset energiasäästurežiimi. Viimane lülitab masina teie eest välja, et saaksite rahumeeli omi asju ajada.

CitiZ&Milk kohvimasin on tõeline Nespresso eesmärkide kehastus – ühtaegu stiilne ja praktiline. Nii sisult kui ka välimuselt.

Tüüp kapselkohvimasin
Maht (L) 1 L
Võimsus 1260 W
Rõhk (bar) 19 baari
Kasutatavad kapslid Nespresso kapslid
Kohvipadja kasutamine Ei
Jahvatatud kohvi kasutamine Ei
Eriomadused piimavahustusega piimaanum, kasutatud kapslite mahuti
Komplektis 14 kohvikapslit, 240 ml piimaanum
Värv Must / kroomdetailidega