Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Käsisurvepesur KÄRCHER KHB 6 aku komplektiga

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
229,90 €
Transport 10 tööpäeva

Elektriühendus puudub? Ei ole probleemi! Kärcheri 18 V Battery platvormiga kerge ja käeshoitav akutoitel kesksurvepesur KHB 6 Battery puhastab kodus praktiliselt kõik pinnad, vajamata selleks elektriühendust. Lihtsalt ühendage voolik ja hakake koristama. Õrn lapik jugadüüs puhastab tõrksa mustuse kiiresti nii aiamööblilt, mänguasjadelt kui ka igalt poolt mujalt. Kas lillepotid on õietolmust ja mullast plekilised? Siin tuleb appi tõhus pöörddüüs, mida saab kasutada tõrksa mustuse lihtsaks eemaldamiseks. Komplekti kuuluvad nii mõlemad düüsid, vahetatav aku kui ka akulaadija. Vahetatavat liitiumioonakut saab kasutada kõikide Kärcheri 18 V Battery Power platvormiga akutoitel seadmetega. Tänu innovatiivsele reaalajatehnoloogiale Real Time Technology kuvatakse aku LCD-ekraanile aku olek nii töö, laadimise kui ka hoiustamise ajal. Lai lisatarvikute valik muudab survepesuri KHB 6 Battery veelgi mitmekülgsemaks. Lisatarvikutena on näiteks veel saadaval vahuotsak, pesuhari ja imemisvoolik vee võtmiseks alternatiivsetest allikatest.

Omadused 

Handheld Cleaner KHB 6 aku komplektiga: 18 V Battery Power vahetatav aku

18 V Battery Power vahetatav aku

Andmete kuvamine reaalajas Real Time Technology abil LCD-ekraanile: allesolev tööaeg, laadimisaeg ja aku maht. Vastupidav ja võimas tänu liitiumioonelementidele. Ühildub kõigi Kärcheri 18 V Battery Power aku platvormi seadmetega.
Handheld Cleaner KHB 6 aku komplektiga: Tõhusam ja optimaalselt reguleeritud keskmine rõhk

Tõhusam ja optimaalselt reguleeritud keskmine rõhk

Maksimaalne rõhk 24 bar tõhusaks, mobiilseks ja lihtsaks vahepuhastuseks. Lihtsasti vahetatavad Quick Connect düüsid. Seadme komplekti kuuluvad lapik jugadüüs õrnatoimeliseks puhastuseks ja pöörddüüs tõrksama mustuse eemaldamiseks.
Handheld Cleaner KHB 6 aku komplektiga: Kerge ja innovatiivse disainiga seade

Kerge ja innovatiivse disainiga seade

Optimaalne liikumisvabadus ja paindlikkus puhastamisel. Käeshoitav akutoitel kesksurvepesur kiireteks vahepuhastusteks. Eraldi tellitav imivoolikuga on seadet võimalik kasutada ka siis, kui veeühendus ei ole saadaval.                                     
Kirjeldus käsisurvepesur
Toide Akutoide
Aku tüüp Liitium-ioonaku 18 V
Aku kestvus 12 min
Rõhk (bar) 24 baari
Maks. voolutugevus 200 l/h
Komplektis 18 V / 2,5 Ah Battery Power aku, laadija, integreeritud veefilter, 3/4" aiavooliku adapter, käeshoitav QC lamepihusti, käeshoitav QC mustuse eemaldaja, pihustustoru
Värv Kollane / must
Kaal 1,3 kg
Mõõtmed 30,2 x 8,9 x 26,5 cm