Käsitolmuimeja PHILIPS FC6141/01

Nautige selle MiniVac puhastustulemusi autos 

Laoseis: Tellimisel
59,90 €

Kaheastmeline, tolmukotita, keeriselise õhuvooga optimaalseks filtreerimiseks

Keeriseline õhuvoog hoiab mustuse keerises ja kindlustab optimaalse, suure imemisvõimsuse ning kestva puhastustõhususe. Selle kaheastmeline filtreerimissüsteem kindlustab sisseimetud mustuse sissejäämise. Esimene filter peatab suurema mustuse, peenemad osakesed püüab kinni teine filter.

Aerodünaamilise otsaku disain paremaks tolmuimemiseks

Philipsi MiniVaci käsitolmuimeja aerodünaamilise otsaku disain aitab tagada isegi kõige väiksemate tolmuosakeste optimaalse sisseimemise. Otsaku ergonoomiline kuju aitab teil tolmu imeda isegi kõige raskemini juurdepääsetavatest kohtadest

Autopistik piiramatuks tööajaks

Autos kasutamiseks mõeldud Philipsi MiniVac sobib ideaalselt auto puhastamiseks, sest sellel on autopistik, mille abil pääsete ka kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse autos, ilma et peaksite MiniVaci laadima. Seepärast on see alati kasutusvalmis!

Silmuseline käepide tagab parima haarde

Philipsi Mini Vac on käepide, mis tagab optimaalse haarde. Te saate võtta Mini Vaci soovikohaselt kätte võtta. Pehme kummikate on õrn, kuid tagab vajaliku haardetugevuse.

Hoiustamiskott autos hoidmiseks

Hoiustamiskott võimaldab hoida kõiki tarvikuid ja autopistikut ühes kohas, et teil oleksid kõik auto igal ajal puhastamiseks vajaminevad asjad olemas!

Palju tarvikuid erinevaks otstarbeks

Philipsi tolmuimejal MiniVac on palju tarvikuid, et auto puhastamisel minimaalselt vaeva näha. Sellega on kaasas väike ja suur hariotsak, väike ja suur piluotsak ning pikk voolikutoru; ideaalne isegi raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks. Kokkuvõttes on tegemist auto puhastamiseks mõeldud ideaalse kombinatsiooniga!

Sobib autopistikuga kasutamiseks võimsusel 12 V

Ühendage Philips MiniVac autoga spetsiaalse kaabliga, et tagada optimaalse puhastustulemuse jaoks 12 V võimsus.

 

 

 

 

 

Müratase (dB) 81 dB
Tolmukogumissüsteem Konteiner
Tolmukoti/-anuma maht (l) - / 0,5 L
Väljalaskefilter Kaheastmeline filtrisüsteem
Mootori võimsus 120 W
Värv Must
Komplektis Autopistik, piluotsak, hari, voolik jm.
Eriomadused Pinge 12 V, autos kasutamiseks