Kellraadio Philips AJ4800/12

Philipsi sõbralik kellraadio muudab iga hommiku eriliseks.

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-3
49,90 €
Transport 1-3 tööpäeva Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Tellimisel
Tallinn Järve Keskus Tellimisel
Tallinn Magistrali Keskus Tellimisel
Jõgeva Expert Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Tellimisel
Kohtla-Järve Tellimisel
Pärnu Kaubamajakas Tellimisel
Rakvere Põhjakeskus Laos
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Laos
Võru Semu kaubamaja Tellimisel
EPOOD Tellimisel

-Aja projitseerimine
-FM, digitaalhäälestus
-Topeltäratus
-Patarei- või vooluvõrgutoide

Leidke lihtsalt jaam, mida soovite salvestada, ning selle sageduse salvestamiseks vajutage ja hoidke all salvestusnuppu. Salvestatud raadiojaamadega leiate oma lemmikjaama kiirelt, ilma et peaksite alati käsitsi sagedust otsima.

Tagantvalgustusega LCD-ekraan on hästi nähtav ja lihtsalt kasutatav ka vähese valgusega ning sellelt näete selget ülevaadet olulisest teabest.

Alustage päeva järk-järgult suureneva helitugevusega äratusega. Tavalised äratushelid võivad olla äratamiseks liiga vaiksed või ehmatavalt valjud. Võite ärgata lemmikmuusika, raadiojaama või helisignaaliga. Sujuva äratuse helitugevus suureneb järk-järgult vaikselt valjuni, äratades teid ettevaatlikult.

Unetaimeriga saate määrata, kui kaua soovite enne magamajäämist valitud muusikat või raadiojaama kuulata. Seadke vaid ajapiirang (kuni 1 tund) ja valige raadiojaam, mida soovite uinumise ajal kuulata. Philipsi raadio mängib valitud ajavahemiku jooksul ja lülitub seejärel vaiksesse säästlikku ooterežiimi. Unetaimeriga saate uinuda oma lemmikraadiodiskori saatel, ilma et peaksite lambaid lugema või energia raiskamise pärast muretsema.

Sissemagamise vältimiseks on Philipsi kellraadiol tukkumisfunktsioon. Kui äratus kõlab, kuid soovite veel veidi magada, vajutage üks kord äratuse korduse nuppu ja magage edasi. Üheksa minutit hiljem kõlab äratus uuesti. Võite äratuse korduse nuppu iga üheksa minuti järel vajutada või selle lihtsalt välja lülitada.

Topeltäratus äratab teid ja teie partneri erineval ajal. Philipsi helisüsteemiga saab seadistada kaks äratusaega. Seadke üks aeg enda ja teine oma partneri äratamiseks

Aja projitseerimisfunktsiooniga saate kellaaega mis tahes pinnale ja mis tahes suunast projitseerida. Uuenduslik projektsioonisüsteem tagab, et kellaaeg oleks alati õige asendi ja paigutusega. Erinevalt tavalistest LCD-ekraanidest läbib valgus negatiiv-LCD-ekraani märgatavate moonutusteta. Võimas LED valgustab negatiivset LCD-d, suunates valgust teatud kaugusesse. Täpse läätsega kell suunab kujutise ja isegi reguleerib fookust just nii, nagu soovite. Enam ei pea te kella vaatamiseks püsti tõusma – avage vaid silmad

Helisüsteem monoheli
Bluetooth Ei
FM raadio Jah
Äratus Jah
Taimer Jah
Toide Võrgutoide
Eriomadused Kellaaja projektsioon, valge ekraanivalgus
Mõõtmed (K x L x S) 10,35 x 7,64 x 10 cm