Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kohvimasin BOSCH TKA8A683

Kaubamärk: BOSCH
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
109,90 €

Täiusliku kohviaroomi saab õigel temperatuuril

  • Võimas kuumutussüsteem – ideaalne kohvivalmistamise temperatuur tagab küllusliku aroomi ja termoskann naudingu pikemaks ajaks. Kohvi tuleb valmistada õigel temperatuuril, et tagada täuslik aroom ja nautida parimat maitset. Võimas elektrooniline küttekeha kuumutab vett optimaalse temperatuurini vahemikus 92–96 °C. Kohvi hoitakse soojana termoskannus, et säiliks selle maitse.
  • Aroomiandur – täiusliku kohvi valmistamine isegi väikse koguse puhul tänu valmistamisaja automaatsele reguleerimisele. Selleks et tagada täpselt sama hea maitse nii kolme kui ka kümne tassitäie puhul, tuvastab veepaagis olev aroomiandur, mitut tassi kohvi on vaja. Seejärel reguleerib see automaatselt valmistamisaega ja optimeerib valmistamisprotsessi. 
  • Eemaldatav veepaak – kiire ja lihtne täitmine otse kraanist. Veepaagi täitmine võib olla tülikas, kui see on masina külge fikseeritud. Selle kohvimasina veepaagi saab kiiresti ja lihtsalt eemaldada ning tänu sellele saab seda täita otse kraanist. Lisakannu pole vaja ja isegi täis paagi tagasipanek on lihtne.
  • Integreeritud katlakivi eemaldamise süsteem – lihtne katlakivieemaldus tagab seadme pika eluea ja suurepärase maitse. Kui katlakivi on liiga palju, võib see mõjutada negatiivselt maitset ja pikendada kohvivalmistamist. Integreeritud katlakivi eemaldamise süsteemi on lihtne kasutada tänu katlakiviteavitusele ja praktilisele katlakivi eemaldamise programmile. See tagab parima toimivuse ja ideaalse maitse, säästab energiat ja pikendab seadme eluiga.
  • Roostevabast terasest termoskann – topeltseinaga kann, mis tagab paindliku serveerimise.
Tüüp Filterkohvimasin
Võimsus 1100 W
Kann Termoskann
Maht (L) 1,1 L
Tilgalukk Jah
Taimer Jah
Automaatne väljalülitumine Jah
Veetaseme näidik Jah
Eriomadused eemaldatav veepaak, katlakivieemaldamise programm
Värv Must / roostevaba teras
Kaal 3,258 kg
Mõõtmed 35 x 26 x 25 cm