Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kõrvaklapid APPLE AirPods (3rd generation)

Kaubamärk: APPLE
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
199,90 €

Uus disain

3. põlvkonna AirPods kõrvaklapid on sulgkerged ja uue kontuuriga. Need asetuvad kõrvas täpselt õige nurga all, et tunduda mugavana ja esitada heli parimal moel. Kõrvaklappide varred on muudetud 33% võrra lühemateks, võrrelduna 2. põlvkonna AirPods kõrvaklappidega. Uuel mudelil on ka puutesensor, mis aitab kergesti muusikaesitust juhtida ja kõnesid hallata.

Ruumilisena tajutav heli koos pea liigutuste jälgimisega

Heli tundub kuulajale lausa ümbritsevana, pakkudes kolmemõõtmelist kuulamisrõõmu nii muusika ja teleriheli kuulamisel kui filmide vaatamisel. Gürosensor ja kiirendusmõõdik kõrvaklappides teevad koostööd kuulaja pea liikumisega, tekitades seeläbi illusiooni, nagu viibitaks reaalselt muusikapala või filmistseeni keskel. 

Adaptiivne EQ

Muusikaheli kohandatakse automaatselt kõrva kujule vastavaks. Sissepoole suunatud mikrofon tuvastab, mida ollakse kuulamas ja kohandab madal- ning keskvahemiku sagedusi, et pakkuda rikkalikku detailsust iga muusikapala kuulamisel. 

Kauem kestev aku

AirPods uuel mudelil kestab aku 1 tunni võrra kauem, kui AirPods 2. põlvkonna mudelil - 6 h kuulamisaega ja kuni 4 h kõneaega. Vaid 5 minutit kestva laadimise järel saab kõrvaklappe taas pea terve tunni vältel kasutada. Tänu MagSafe laadimiskarbile võib kõrvaklappe ühtekokku kuni 30 tundi kasutada, enne kui karpi on vaja uuesti laadida, ühilduva MagSafe või muu juhtmeta laadija vahendusel.

Higi- ja veekindel

Mõlemad - nii AirPods kui ka MagSafe laadimiskarp - on IPX4 veekindlusklassiga, seega saab nendega muretult trennis higistada või vihma kätte jääda.

Mugav ja maagiline igal moel

Seadistamine on imelihtne - karbist väljavõtmise järel on need kõrvaklapid kohe kasutamiseks valmis. Automaatne Apple seadmete vahel lülitumine, kõrva sees paiknemisel kõrvakoe ja muude pindade eristamine, etteloetavad teated Siri vahendusel, sõbraga muusikajagamise võimalus tänu AudioSharing funktsioonile - mida muud veel oskaks soovida tõeliselt mugavatest kõrvaklappidest? 

Asetus kõrvasisesed (earbud)
Ühenduse tüüp Bluetooth
Toote mudelikood MME73ZM/A
Veekindel IPX4
Juhtmevabad kõrvaklapid Jah
Bluetooth 5.0
Mikrofon Sisseehitatud
Aku kestvus 6 h
Laadimiskarbi aku kestvus 24 h
Eriomadused pea liigutuste jälgimine, kohanduv EQ
Komplektis laadimiskarp, lightning/USB-C juhe
Värv Valge