Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kõrvaklapid APPLE AirPods with Charging Case

Kaubamärk: APPLE
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
149,90 €

Pikk kõne- ja kuulamisaeg ja lisaks veel juhtmeta laadimiskarp teevad AirPodsist enneolematut juhtmevaba elamust pakkuvad kõrvaklapid. Võta need välja ja hakka lihtsalt kasutama. Kõigi oma seadmetega. Pane klapid kõrva ja need ühenduvad koheselt, tagades rikkaliku ja kvaliteetse heli. Lihtsalt maagilised.

Juhtmevaba. Nii, nagu peab olema

Klappide seadistamiseks piisab ühest sõrmeliigutusest. Edaspidi on need alati sisse lülitatud ja ühendatud. Nende kasutamine on sama lihtne. Klapid saavad aru, kui need on kõrvas. Ja lähevad pausile, kui need ära võtta. Pole vahet, kas kasutad AirPodse iPhone'i, Apple Watchi, iPadi, Maci või Apple TV-ga – kogemus on ühtviisi imeline.

Ennekuulmatu esitlus

Apple H1 kõrvaklappide kiip tagab AirPodsidele kiirema ja stabiilsema juhtmeta ühenduse sinu seadmetega – see on aktiivsete seadmete vaheldumisi kasutamisel kuni 2 korda kiirem ja telefonikõnede puhul 1,5 korda kiirem. Nii saad kvaliteetset heli kogeda nii mängude mängimisel, muusika kuulamisel kui ka podcastide nautimisel.

Pane lauale. Ongi laetud.

Tänu saadaolevale juhtmeta laadimiskarbile on laadimine lihtne – aseta AirPodsi karp vaid Qi-sertifikaadiga laadimismatile. Karbi esiosas asuv LED-indikaator annab märku, kui AirPodsi klappe laaditakse. Ja kui sul pole matti käepärast, saad laadimiseks kasutada Lightning-liidest.

24-tunnise aku võimalused

AirPodsi klappidega saad ühe laadimisega 5 tundi kuulamisaega ja nüüd kuni 3 tundi kõneaega. See on omas tooteklassis erakordne. Tänu spetsiaalsele, enam kui 24 lisatundi mahutavale laadimiskarbile saad oma klappe laadida, kus iganes sa ka poleks. Vajad kiirelt laadimist? Aseta AirPodsi klapid 15 minutiks karpi tagasi ja saad kuni 3 tundi kuulamisaega või kuni 2 tundi kõneaega. Aku laetuse kontrollimiseks hoia AirPodsi oma iPhone’i kõrval või küsi Sirilt „How’s the battery on my AirPods?“

Asetus kõrvasisesed (earbud)
Ühenduse tüüp Bluetooth
Toote mudelikood MV7N2ZM/A
Juhtmevabad kõrvaklapid Jah
Bluetooth 5.0
Mikrofon Sisseehitatud
Aku kestvus 5 + 19 h
Eriomadused Qi- ja lightning laadimine
Komplektis laadimiskarp, lightning/USB-A kaabel
Värv Valge