Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kõrvaklapid BOSE Soundsport Wireless

Bluetooth ja NFC ühendus
Aku kestvus kuni 6 tundi
Higi- ja pritsmekindlus (IPX4)

Kaubamärk: BOSE
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
149,90 €

Bose® juhtmevabad spordikõrvaklapid on disainitud spetsiaalselt sportlikule inimesele, pakkudes enneolematut kombinatsiooni suurepärasest helikvaliteedist ning kasutusmugavusest.

Trenni tegemine on väljakutse. Seetõttu on Bose® välja tulnud uute juhtmevabade spordikõrvaklappidega. Tänu kõrvaklappide Bluetooth® ning NFC tehnoloogiale ei sega kõrvaklappide juhtmed enam iial Teie treeningut. StarHear®+ spordi kõrvasisesed otsikud püsivad peas ka kõige pingelisema treeningu käigus, pakkudes samal ajal kõrge kvaliteediga heli.

Kõrvaklappide aku võimaldab muusikat kuulata kuni 6 tundi järjest.

Kõrvaklappide higi- ja ilmastikukindlus on tagatud hüdrofoobse akustilise materjali poolt, mis sobib kasutamiseks nii sise-, kui ka välisruumides sportimiseks.

Bose® täiustatud EQ tehnoloogia annab helile tasakaalu igasuguse helitugevuse korral.

 

 

Connect App lihtsustab seadmete ühendamist ja mitme seadme vahelduvat kasutamist ning võimaldab personaliseerida kõrvaklappide seadeid ja uuendada kõrvaklappide tarkvara. Antud tarkvara on saadaval nii Apple store’ist kui ka Google Play™ poest.  

Lihtsa nupuvajutusega on võimalik muuta seadme helitugevust ning valida muusikat salvestatud palade hulgast. Kõrvaklappidel on sisseehitatud mikrofon, mis võimaldab ilma lisapingutuseta võtta vastu kõnesid.

SoundSport® kõrvaklapid ei ole lihtsalt toote nimi, vaid need on tõesti sportimiseks loodud.

Tüüp Juhtmevabad spordikõrvaklapid
Ühenduse tüüp Bluetooth
Bluetooth Jah
Mikrofon Jah
Aku kestvus 6 h
Mürasummutus Ei
Värv Kollane