Klienditugi

Müügitugi ja info  E-L   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kõrvaklapid HUAWEI FREEBUDS 3I, valge

Kaubamärk: HUAWEI
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 4
Teenusepakkujad
Expert  järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
80,71 €

Sobib teie kõrvadega ja sobib teie stiiliga

Need stiilse ergonoomilise kuju ja sobivusega kõrvasisesed kõrvaklapid pakuvad kaasahaaravat akustilist elamust. Mugavaks ja kindlaks sobivuseks on klappidega kaasas 4 erineva suurusega silikoonist otsikut. Parem kuju, parem tihendus, parem heli.

 

Parim aktiivne mürasummutus

Väljapoole suunatud mikrofon tuvastab ümbritseva müra, et rakendada aktiivset müratõrjet, sissepoole suunatud mikrofon tuvastab ülejäänud müra teie kõrvas, et seda veelgi enam summutada. HUAWEI FreeBuds 3i kõrvaklapid pakuvad põhjalikku mürasummutust kaasahaarava kogemuse loomiseks.

 

Puhas müravaba rõõm

HUAWEI FreeBuds 3i kõrvaklapid loovad ideaalse kuulamiskeskkonna, alandades mürataset kuni 32 dB-ni. Kuulake hi-fi kvaliteediga muusikat, filmide põnevaid heliefekte ja lähedaste selget kõnet ning nautige segamatuid hetki oma lemmikhelidega.

 

3-mikrofoniga süsteem - tehke oma hääl maailmale kuuldavaks

HUAWEI FreeBuds 3i kõrvaklapid on teie hääle täpseks ning ilma muude keskkonnamüradeta jäädvustamiseks varustatud kahe väljapoole suunatud mikrofoniga. Kolmas sissepoole suunatud mikrofon võtab vastu teie kõrvade kaudu edastatava hääle, et kõne kvaliteeti veelgi paremaks muuta. Kõik räägitav on selgesti kuulda, sõltumata mürast.

 

Väike seade, vägev heli

Tänu HUAWEI FreeBuds 3i ülitundlikule membraanile, mis on hoolikalt häälestatud autentse, tasakaalustatud heli edastamiseks, ning võimsa bassiga 10 mm dünaamiliste elementidele on kõrvades kosta iga noodi sära.

 

Hüpikaken sidumiseks ja ongi valmis

Siduge HUAWEI FreeBuds 3i automaatselt hüpikakna kaudu, kui laadimiskarp on avatud, ja saategi alustada. Sidumisel on nähtav ka aku laetuse tase. Nautige kohe oma lemmikmuusikat.

 

Mõistab teie puudutusi

Mõlemal küljel asuvate mahtuvusanduritega võimaldavad HUAWEI FreeBuds 3i kõrvaklapid mugavaid puudutusfunktsioone ja täpset juhtimist, mis eirab tahtmatuid puudutusi. Taasesitus peatub, kui nööpkõrvaklapid kõrvast välja võtta, ja jätkub pärast nende tagasi panemist. HUAWEI FreeBuds 3i kõrvaklapid sünkroonivad iga teie liigutusega.

 

Täitke oma päev muusikaga

Üks laadimiskord võimaldab kuni 3,5 tundi kuulamisrõõmu, laadimiskarp aga kuni 14,5 tundi aku kasutusaega, mis võimaldab tunda muusikast rõõmu kogu päeva.

Hulk saatmiskastis 1
Mõõtmed 41.8 x 23.7 x 19.8 mm (per earbud)
Tootja koduleht consumer.huawei.com/en/audio/freebuds-3i/
Asetus kõrvasisesed (earbud)
Ühenduse tüüp Bluetooth
Toote mudelikood Freebuds 3i
Tüüp Juhtmeta
Juhtmevabad kõrvaklapid Jah
Bluetooth Jah
Mikrofon Jah
Aku tüüp Laetav liitium-ioonaku
Aku kestvus 3,5 h
Laadimisaeg 1 h
Mürasummutus Jah
Värv Valge
Kaal 0.062 kg