Klienditugi

Müügitugi ja info  E-R   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kõrvaklapid ROCCAT Cross + mikrofon

Kaubamärk: ROCCAT
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
59,90 €
Tavahind:69,90 € -14%

Roccat Cross – mitmete platvormide tugi ühes peakomplektis
Roccat on Cross peakomplekti loomisel eelkõige silmas pidanud tänapäeva mängurite mobiilsust ning mugavust. Nimelt suudab Cross pakkuda mõlemat – ülikvaliteetset helimaailma nii pikkade mängutundide vältel kui ka nutiseadmest muusikat kuulates. Roccat Cross peakomplekt on nüüdsest ainus peakomplekt, mida Sa vajad, sest selle loomisel on arvestatud kõikide igapäevaste olukordadega, mille jaoks ühte peakomplekti kasutada võiksid. Cross'i ülimugavad kõrvapealse disainiga kõrvapadjad pakuvad selgeid helisid ning sügavaid basse nii kodus mängumaailma sukeldudes kui ka tänaval lemmikmuusikat nautides.

Stuudiotasemel helikvaliteet
Mobiilsus ning kerge kaasaskantavus ei pea alati tähendama, et tuleb ohverdada helikvaliteet. Cross peakomplekti disainimisel pole silmas peetud vaid kasutusmugavust, vaid see suudab pakkuda ka stuudiotasemel stereoheli. Selle 50 mm draiverid pakuvad kompromissitut helikvaliteeti – selged, teravad ja kõrged toonid koos sügava ning võimsa bassiga. Klappide neodüümiumist draiverid on asetatud just selliselt, et saavutada endassetõmbuv dünaamiline helipilt, mis ei jäta ruumi häirivatele nüanssidele – ideaalne peakomplekt nii mängimiseks, kõnede tegemiseks, muusika kuulamiseks kui ka filmide vaatamiseks.

Mitmete platvormide tugi
Cross peakomplekt on disainitud tulevikku vaadates – nimelt ei ole need stuudiotasemel kõrvaklapid piiritletud vaid PC-ga kasutamiseks. Cross on peakomplekt, mis suudab ühilduda iga mängurile kuuluva seadme ning olukorraga, ohverdamata seejuures helikvaliteeti ning kasutusmugavust. Cross peakomplekti helikvaliteeti saad nautida nii nutiseadmete, PC või PS4 ja Xbox mängupultidega, millel on 3,5 mm pistik.

Kaksikmikrofonid
Cross peakomplekt lubab pakkuda tänu oma mitmete platvormide toele ülimat kasutusmugavust. Ning seda just seetõttu, et Cross peakomplektiga käib kaasas kaks juhet – üks nendest on varrega mikrofon mängude jaoks ning teine on kaablisisene mikrofon nutiseadmega kasutades kõnedele vastamiseks. Lihtsalt vaheta ära kaabel ning oledki valmis mängumaailmast tänavale astuma.

Ülimugav & stiilne disain
Stuudiotasemel helikvaliteet ning erinevate platvormide tugi pole midagi väärt, kui peakomplekt ei suuda pakkuda mugavust. Cross peakomplekti loomisel on siiski silmas peetud kõike – ülimugav ning klassikaliselt stiilne disain käib nendel klappidel käsikäes. Kõrvapealse disainiga kõrvapadjad on ülipehmed ning kerged, istudes ideaalselt igale kandjale, kuna need om valmistatud Memory Foam materjalist. Cross peakomplekt kaalub vaid tühised 185 grammi, kuid seejuures on Cross valmistatud vastupidavatest ja tugevatest materjalidest, mis säilivad kui uuenda ka peale pikaaegset kandmist.

Tüüp Kõrvaklapid koos mikrofoniga
Veekindel Ei
Juhtmevabad kõrvaklapid Ei
Element 50 mm
Takistus (O) 32 oomi
Tundlikkus 98 dB
Heli sagedusala 20 – 20 000 Hz
Mikrofon Jah