Klienditugi

Müügitugi ja info  E-L   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kõrvaklapid ROCCAT Elo 7.1 Air juhtmevabad

Kaubamärk: ROCCAT
Laoseis: Tellimisel
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
99,90 €

Juhtmevaba ruumiline heli
Suurepärase ühendusega juhtmevaba disain, 7.1 ruumiline heli ja suured 50 mm kuularielemendid viimasepeal helinaudinguks, müraeemaldusega mikrofon kristallselgeks kõneedastuseks, efektne AIMO valgustus ja ülimugav mäluvahust disain tundidepikkuseks kandmiseks – see on Roccat Elo 7.1 Air.

Dünaamiline disain
Mängureid leidub iga kuju ja suurusega, kuid Elo 7.1 Air tagab mugavuse kõigile. Kohanduv peatugi ja pööratavad mäluvahust kuularipolstrid hoolitsevad selle eest, et klapid oleksid mugavad ka tundidepikkusel kandmisel. Tänu spetsiaalsele kuularipolstri disainile on mäluvaht pehmem seal, kus Su prillid asetsevad, nii asetavad klapid prillisangadele vähem rõhku ja ka prillikandjad saavad ülimat mugavust nautida.

7.1 ruumiline heli
50 mm neodüümkuularid kannavad Sinuni viimasepeal 7.1 ruumilise heli. Seda nimetatakse visuaalseks heliks, sest 360° realistlik helikarakteristika võimaldab kergusega tuvastada vastaste asukoha.

Superhuman Hearing
Lülita stereo või 7.1 režiimis sisse Superhuman Hearing, et kuulda ka kõige vaiksemaid krõbinaid ja samme.

Kristallselge kõne
TruSpeak mikrofonitehnoloogia tagab, et Su hääl kõlaks läbi mikrofoni täpselt sama hästi, nagu päriselus. Jäta hüvasti staatika ja sahinatega, Elo 7.1 Air kõrvaklapid hoolitsevad selle eest, et saaksid tiimikaaslastega segamatult nõu pidada. Mikrofon on ka eemaldatav, puhuks kui Sa seda ei vaja.

Kasuta mikrofoniketast, et mugavalt mikrofoni helitaset muuta. Nii saad kindel olla, et Sa ei pea mikrofoni karjuma.

Nutikas AIMO valgustus
Roccati valgustussüsteem AIMO lisab Su mänguvarustusele efekti. See töötab koos teiste AIMO-seadmetega, luues ägeda valgusefekti, ilma keeruka seadistamiseta.

Asetus kõrvapealsed
Ühenduse tüüp 2.4 GHz raadiosagedus
Juhtmevabad kõrvaklapid Jah
Element 50 mm
Mikrofon Jah
Aku kestvus 24 h
Sagedus 20 - 20000 Hz
Reguleeritav helitugevus Jah
Värv Must