Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kõrvasisesed kõrvaklapid Pioneer SE-CH3T, must

Pioneeri SE-CH3T kõrvaklapid Hi-Res toega - suurepärane helikvaliteet, ülim detailsus. 

Kaubamärk: PIONEER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
24,90 €
Tavahind:34,90 € -29%
Transport 10 tööpäeva

Klapid on minimalistliku disainiga, sobides suurepäraselt kõikidele muusikasõpradele ning kerge kaal teeb nendest ideaalse kaaslase mistahes olukordades.

GRAFEENKATTEGA MEMBRAAN HI-RES AUDIO JAOKS

Grafeenkattega φ 5.5 mm mikrokuulari membraan hoiab tagasi vibratsiooni jaotumist, et säiliks detailsus, kui kuular toodab laiasageduslikku Hi-Res Audio ribalaiusega heli. Grafeen on teemandisarnaselt kõva, aatom-õhuke materjal, mis võimaldab laia helidünaamikat ja toob muusikas esile väljendusrikkuse. 

ALUMIINIUMIST KORPUS JA PÕHI

Korpuse ja põhja materjal on alumiiniumist, detailid masinlõikuse teel töödeldud. Parem jäikus kui kummil ja vähem vibratsiooni, mis häiriks helipilti. Heli üksikasjad on teravad ja värsked, ilma kõledusvarjundita. Samas on bass kiire, sügav ja kontrolli all. 

HARULDASTEST MULDMETALLIDEST MAGNETID ANNAVAD DÜNAAMILISE HELI

haruldastest muldmetallidest magneti omaduseks on tugevus ning võimsus võrreldes tavaliste magnetite osakaaluga. See edastab energiat kiiremaks dünaamiliseks vastuseks sagedusalas, lisades rohkem jõudu bassitoonidele.

MIKROSUURUS JA MUGAVUS 

Miski ei ole kõrvaklappide mugavuse juures määravam, kui kergus. Väikesed ja kerged kõrvaklapid ilma surveta kõrvades, paigalpüsimine kindlustatud õiges suuruses kuularikatetega - võid end muusikaga ümbritseda tundideks ja mitte väsida, kas kannad klappe siis tavaliselt või juhid juhtme kõrva pealt üle. 

KÕNED KERGELT JA KIIRELT

Võta kõnesid vastu ja lõpeta neid, kasutades juhtmesse ehitatud pulti. Sellel asub üks nupp, mis aktiveerib funktsioone vastavalt vajutuste arvule. 

LUKSUSLIK VIIMISTLUS JA VÄRVIKOMBINATSIOONID

CH3 stiil ja nende kandmise tunne on ainulaadne. Alumiit-töötlus annab särava tekstuuriga pinnaviimistluse, samas kui minimalistlik kujundus rõhutab stiili. Peenelt valitud värvikombinatsioonid sobivad kandja välimusega, fookus aga keskendub suurepärasele helile.  

Ühenduse tüüp Juhtmega
Tüüp Hi-Res kõrvasisesed kõrvaklapid
Veekindel Ei
Juhtmevabad kõrvaklapid Ei
Element 5,5 mm
Takistus (O) 16 oomi
Tundlikkus 102 dB
Heli sagedusala 8 – 40000 Hz
Mikrofon Jah
Pistiku tüüp 3,5 mm
Mürasummutus Ei
Eriomadused Hi-Res tugi
Värv Must