Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kõrvasisesed kõrvaklapid Pioneer SE-CH5T, must

Pioneeri SE-CH5T kõrvaklapid Hi-Res toega - suurepärane helikvaliteet, ülim detailsus. 

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
49,90 €

TEHTUD HI-RES AUDIO JAOKS

Made for Hi-Res Audio

Hi-Res Audio logoga on sertifitseeritud täis-ribalaiusega heliesitus, mida eeldatakse HD formaatidelt. Kuule oma kõrvaga helide detailset täpsust ja dimensionaalsust, millest siiani teadlik polnudki, et see su lemmikmuusika sees eksisteerib. 

TÕELINE DÜNAAMILINE KUULAR
Dynamic Hi-Res Driver

Hi-Res Audio hõlmab palju laiemat sageduste spektrit, et pakkuda täiuslikku helipilti. Need spetsiaalsed 9.7 mm dünaamilised kuularid toodavad heli üle 40000 Hz - tulemuseks muusika, mis kõlab palju detailsemalt ja naturaalsemalt kui oled harjunud kuulma oma CD digitaalsetest helifailidest.

ÕHUVOO JUHTPORT
Airflow Control Port

See ainuüksi Pioneer'i poolt välja töötatud tehnoloogia loodi selleks, et vokaalide poolt kasutatavat keskvahemiku ribalaiuse heli selgemaks muuta. See parandab eristuvust keskvahemiku ja bassisageduste vahel. Nauditav helide selgus, mis on täiesti ebatavaline selle hinnaklassi kõrvaklappide juures. 

ÜLE KÕRVA PAIGUTAMISEKS DISAINITUD JUHE 
Over-the-Ear Cable Design

Pakkudes kandmismugavust ja kindlat püsivust, vähendab üle kõrva paigutatav juhe ka tekkivat interferentsi, mis tavaliste kõrvasiseste kõrvaklappidega tekkima kipub. Juhtmele tekib sel moel ka vähem liikumist, kui oled ise liikvel - saad nautida muusikat müravabalt. 

Tüüp Hi-Res kõrvasisesed kõrvaklapid
Juhtmevabad kõrvaklapid Ei
Element 9,7 mm
Ühenduse tüüp Juhtmega
Takistus (O) 26 oomi
Tundlikkus 108 dB
Heli sagedusala 8 –45000 Hz
Mikrofon Jah
Pistiku tüüp 3,5 mm
Veekindel Ei
Mürasummutus Ei
Eriomadused Hi-Res tugi
Värv Must