Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Kuivati soojuspumbaga WHIRLPOOL W7 D94WB EE

Kaubamärk: WHIRLPOOL
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
779,90 €
Transport 10 tööpäeva

Sellel Whirlpooli eraldiseisval trummelkuivatil on: silmapaistev, 9 kg mahutavusega trummel, et teil ei tekiks kunagi ruumipuudust. Ainulaadne 6th SENSE tehnoloogia, mis jälgib pidevalt niiskust trumlis, kaitstes nii teie riideid ja tagades laitmatu kuivatustulemuse. Elegantse varjestatud luugi disainiga. Soojuspumbaga tehnoloogia õhu efektiivselt taassoojendamiseks masinas ning nii energiatarbe oluliseks vähendamiseks. 3Dry Air Care, 3D AirFlow ja SoftMove tehnoloogia tagavad õrna kuivatamise mitmete aurujugade ja õhkpatjadega, et pesu kuivatamisel kaitsta.

6th SENSE 3Dry tehnoloogia

Ainulaadne 6th SENSE 3Dry tagab kuivatusprotsessi intelligentse juhtimise ning 3Dry tehnoloogia tagab soojuse ühtlase jaotumise trumlis tänu mitmele sooja õhu joale. Et ka suured esemed kuivaks ühtlaselt.

6th SENSE tehnoloogia

6th SENSE teeb automaatselt kindlaks pesukoguse ja seadistab selle põhjal sobiva kuivatustsükli kestuse, tagades nii soovitud kuivuse taseme aja- ja energiakulu optimeerides. 

FreshCare+

Hoolitsege, et teie riided püsivad värsked kuni 6 tundi pärast tsükli lõppu. Uuenduslik FreshCare+ süsteem hoolitseb teie kuivatis olevate riiete eest intelligentse õrna temperatuurikontrolli ja trumli liikumisega, hoides riided värsked ja vältides halva lõhna teket. FreshCare+ töötlus tagab tõepoolest värskema pesu ja meelerahu koguni tunde pärast tsükli lõppu. 

Automaatselt puhastuv kondensaatori filter

Enam pole vaja kulutada aega kondensaatori filtri puhastamisele - kuivati teeb selle töö teie eest ära.

SenseInverter mootor

Äärmiselt energiatõhus muutuva kiirusega töötav mootor, mis muudab võimalikuks parema talitluse ja seega riidekiudude erilise hoolduse. 

Suurte esemete programm

Eriti ruumikas: teie pesule on olemas kogu vajalik ruum. Lisaks kuivatab suurte esemetes programm laitmatult ka kõige suuremad esemed. 

Väga vaikne

Nautige vaikust. See Whirlpooli kuivati on disainitud tagama laitmatut tulemust väga madala müratasemega, et saaksite nautida täiendavat rahu ja vaikust.                                                                        

Mootori tüüp Invertermootor
Paigaldusmeetod Vabaltseisev
Energiaklass A+++
Aastane energiakulu (kWh) 194 kWh
Kuivatuskogus (kg) 9 kg
Müratase (dB) 59 dB
Infoekraan Jah
Programmi kulgemise näit Jah
Jääkaja näit Jah
Eriprogrammid mahulised esemed, sulejope, õrnpesu, pehmed mänguasjad, värskendamine
Viitstart Jah
Trumli maht (l) 120 L
Värv Valge
Kaal 50,5 kg
Mõõtmed (K x L x S) 84,9 x 59,7 x 65,6 cm