Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Magnetoola Panasonic SC-UA3E-K

Võta kvaliteetne muusika elutoast endaga laia maailma kaasa.

Kaubamärk: PANASONIC
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
279,90 €
Tavahind:329,90 € -15%

Video Sinu stiilne, aktiivne linnaelu koos muusikaga on võimalik tänu sellele uuele muusikasüsteemile UA3.

LIFE WITH MUSIC, REIMAGINED.
 

Võimas ja selge heli peaaegu igast allikast: CD-lt, USB-seadmest ja Bluetooth'i vahendusel. UA3 laiendab teie muusikaväljavaateid mis tahes viisil, mida soovite.

 

 

 

Tuba täitev heli lööb peo käima

UA3 kõlab hästi isegi suurema rahvasumma seas. Tänu nelja 4-cm tiiskantkõlari ning kahe 13-cm bassikõlari asendile ja paigutusele on saavutatud heli maksimaalne selgus, tekitades paisuva heli ja luues võimsa ja tasakaalustatud muusikalise kogemuse, mida nii väiksest seadmest üldse ei ootaks.

 

DEEP BASS technology
amps up the bass
 

DEEP BASS tehnoloogia lisab bassile võimsust

UA3 kombineerib erinevaid tehnoloogiaid dünaamilise ja jõulise bassi tekitamiseks. Uuelaadne kärjekujuliselt disainitud tagaosa parandab seadme stabiilsust, samas kui trapetsikujuline korpus on ülesehituslikult jäik ja vähendab ebasoovitatavat resonantsi. Aerodünaamiline port vähendab õhumüra, andes tulemuseks võimsama ja puhta bassi. 

 

Enhanced Sound Features
 

Disainitud kaasaskandmiseks

Esipaneelil olev kandesang on üks UA3 unikaalsetest omadustest, samas ei jää see kõlaritele ette. Sanga lihvitud pinnaviimistlus ja kuju lisavad stabiilsust ja vastanduvad stiilsena muu korpuse matile pinnaviimistlusele. Sanga tagakülg on lohukestega kaetud ja vähendab resonantsi.

 Creating a stylish space

 

Stiilsena kõikjal

Keskel asuvad nupud on taustavalgustusega ning sanga keskel asuv joon on samuti valgustusega. See sinine valgustus ja must viimistlus koos annavad seadmele urbanistliku välimuse. Horisontaalne kõlarisüsteem väljastab hämmastavalt kristallselget, võimsat heli kompaktsest, ühte korpusse pakitud süsteemist, mida tänu  stabiilsele ülesehitusele on mugavasti ja kindlalt võimalik asetada igale poole ruumis. 

 

 

Hangi laulud sõpradelt

Panasonic MAX Juke App* 

Panasonic MAX Juke App* lisab põnevust. Kasutage rakendust, et hõlpsalt oma nutitelefonist laule mängida Bluetooth® kaudu.

*Panasonic MAX Juke rakendus vajab nutitelefoni, mis ühildub Bluetooth®-ga (OS versioon 4.1 või uuem, Android ™ 2.3 või uuem). 

 

Enjoy Karaoke at home
 

Kodus korraldatav karaoke

Tänu UA3 saate karaoket kodus nautida, kuna kaks mikrofonipesa võimaldavad lausa duetti laulda. Erinevad lisafunktsioonid, nagu vokaali eemaldamine, reguleeritav tempo*, ekvalaiser, kaja jne. lisavad vahvaid karaoke-efekte.  

* vaid CD, USB sisu esitamisel.

 

Heli (W) 300 W
Helisüsteem stereoheli
Toide Võrgutoide / patareitoide
Esitab plaate CD, MP3-CD
FM raadio Jah
Bluetooth Jah
USB Jah
Mikrofoni sisend Jah
Eriomadused Panasonic Max Juke rakendus, 2 mikrofonisisendit