Mikro-muusikakeskus Philips BTB4800/12

Philipsi stiilne mikromuusikasüsteem

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostest
Kuumakse
199,90 €
Tavahind:249,90 € -20%


Puhas ja raginateta DAB+ raadio
Puhas ja raginateta DAB+ raadio

DAB-digitaalraadio on FM-analoogedastust täiendav uus raadiolevilahendus maapealsete saatjate võrgustiku teel. See pakub kuulajaile rohkem valikuid ja teavet selge, raginateta ja puhta helikvaliteediga. Selle tehnoloogiaga saab vastuvõtja võtta vastu tugevaimat leitud signaali. DAB-digitaaljaamade korral ei pea te jätma meelde sagedusi, sest jaamad leitakse jaama nime alusel, et te ei peaks raadiot teel olles uuesti häälestama.
Voogedastage muusikat juhtmevabalt Bluetooth™ -i kaudu oma nutitelefonist
Voogedastage muusikat juhtmevabalt Bluetooth™ -i kaudu oma nutitelefonist
Bluetooth on lühikese vahemaaga traadita side tehnoloogia, mis on nii vastupidav kui ka energiasäästlik. Tehnoloogia võimaldab lihtsasti ühendada iPodi/iPhone'i/iPadi või muu Bluetoothi seadme, nagu nutitelefoni, tahvelarvuti või isegi sülearvuti, et saaksite nautida oma lemmikmuusikat, video või mängude heli kõlarite kaudu juhtmevabalt.
USB Direct MP3-/WMA-vormingus muusika taasesitamiseks
USB Direct MP3-/WMA-vormingus muusika taasesitamiseks
Tänu failide täielikule ülekantavusele saate nüüd sisseehitatud USB Directi kaudu mugavalt ja lõbusalt veelgi rohkem digitaalmuusikat kuulata.
Esitage MP3-CD-sid, CD-sid ja CD-RW-sid
Esitage MP3-CD-sid, CD-sid ja CD-RW-sid
MP3 tähistab standardit "MPEG-1 Audio layer-7.6 cm (3"). MP3 on revolutsiooniline tihendustehnoloogia, millega saab suuri muusikafaile kuni 10 korda kahandada, halvendamata märkimisväärselt nende kvaliteeti. MP3st on saanud standardne veebis kasutatav helitihendusvorming, millega saab helifaile kiirelt ja lihtsalt edastada.
Helisisend kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks
Helisisend kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks
Helisisendi ühenduvusega saate esitada sisu otse kaasaskantavatest meediaseadmetest. Peale võimaluse nautida lemmikmuusikat helisüsteemi suurepärase helikvaliteediga on helisisend ka äärmiselt mugav, sest selle kasutamiseks peate vaid ühendama kaasaskantava MP3-mängija helisüsteemiga.
Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi
Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi
Süsteem Bass Reflex Speaker System esitab sügavat bassi ka kompaktsest kõlarisüsteemist. See erineb tavalisest kompaktsest kõlarisüsteemist täiendava bassitoru tõttu, mis on basskõlariga akustiliselt joondatud, optimeerides süsteemi madalasageduslikku heli. Selle tulemuseks on sügavam, kontrollitud bass ja vähem moonutusi. Süsteem töötab bassitorus õhumassi resoneerides, nii et see toimib tavalise basskõlarina. Koos basskõlari tundlikkusega võimendab süsteem madalasageduslikke helisid, andes bassile veelgi rohkem sügavust.
30 W RMS väljundvõimsus
30 W RMS väljundvõimsus
Digitaalne helijuhtimine
Digitaalse helijuhtimisega saate valida eelseadistatud režiimid Balanced, Clear, Powerful, Warm ja Bright, et optimeerida sagedusvahemikke erinevate muusikastiilide jaoks. Igas režiimis reguleeritakse graafilise ekvalaiseri abil automaatselt heli tasakaalu ja võimendatakse valitud muusikastiili jaoks kõige olulisemaid helisagedusi. Digitaalne helijuhtimine lihtsustab muusika parimat esitamist, reguleerides heli tasakaalu täpselt teie esitatavale muusikale sobivaks.
Kompaktne disain sobib iga ruumi ja elustiiliga

 

  • Kompaktne disain sobib iga ruumi ja elustiiliga. Kompaktne seade sobib igasse ruumi tänu stiilsele disainile ja mõõtmetele.

 

Tüüp Mikromuusikasüsteem BT ja DAB+ / Digital Radio'ga
Heli (W) 30 W
Esitab plaate CD, MP3-CD
FM raadio Jah
Toetab formaate MP3
Bluetooth Jah
Äratus Jah
Taimer Jah
USB Jah
Kõrvaklappide väljund Ei
Audio sisend 3,5 mm
Mikrofoni sisend Ei
Eriomadused DAB+ internetiraadio, RDS, MP3 Link
Värv Pruun puiduimitatsioon