Mikro-muusikakeskus Philips BTB8000/12

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
349,90 €
Transport 10 tööpäeva

Sisseehitatud helivaljuse ühiku mõõtja näitab sisendsignaali taset

Sisseehitatud helivaljuse ühiku mõõtja osutab muusika signaali tasemele iga lähterežiimi puhul. See võimaldab kontrollida, kas sisendsignaal on liiga tugev või liiga nõrk. Väliseid allikaid, nt sisendheli või Bluetooth, toetavate mudelite puhul saate reguleerida seadmetest esitatavat väljundheli (kui on võimalik), et seadistada allikast esitatava heli kvaliteedi optimeerimiseks muusika taset.             

Bluetoothi ooterežiim lihtsaks taasühendamiseks

Kui teie nutiseade on ühe korra ühendatud, saab Philipsi muusikasüsteemi ooterežiimist äratada nutiseadme Bluetoothi funktsiooniga. See aktiveerib ka Bluetoothi allika, muutes muusika voogedastamise igal ajal kiireks ja lihtsaks. 

Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi

Süsteem Bass Reflex Speaker System esitab sügavat bassi ka kompaktsest kõlarisüsteemist. See erineb tavalisest kompaktsest kõlarisüsteemist täiendava bassitoru tõttu, mis on basskõlariga akustiliselt joondatud, optimeerides süsteemi madalasageduslikku heli. Selle tulemuseks on sügavam, kontrollitud bass ja vähem moonutusi. Süsteem töötab bassitorus õhumassi resoneerides, nii et see toimib tavalise basskõlarina. Koos basskõlari tundlikkusega võimendab süsteem madalasageduslikke helisid, andes bassile veelgi rohkem sügavust.               

Ühilduv DAB ja FM-iga tervikliku raadioelamuse pakkumiseks

DAB (Digital Audio Broadcasting) digitaalraadio on FM-analoogedastust täiendav uus raadiolevilahendus maapealsete saatjate võrgustiku teel. See pakub kuulajaile rohkem valikuid ja teavet selge, raginateta helikvaliteediga. Selle tehnoloogiaga saab vastuvõtja võtta vastu tugevaimat leitud signaali. DAB-digitaaljaamade korral ei pea te jätma meelde sagedusi, sest jaamad leitakse jaama nime alusel, et te ei peaks raadiot teel olles uuesti häälestama.                                 

                 

                               

                   

Tüüp Mikromuusikasüsteem BT ja DAB+'ga
Heli (W) 150 W
Esitab plaate CD, CD-R/RW, MP3-CD
FM raadio Jah
Bluetooth Jah
Toetab formaate MP3
Kell Jah
Taimer Jah
Äratus Jah
USB Jah
Audio sisend 3,5 mm
Eriomadused DAB+, USB Direct, Bass Reflex kõlarid
Värv Hõbedavärvi / must
Kaal 8,7 kg