Klienditugi

Müügitugi ja info  E-L   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Multiroom kõlar Yamaha MusicCast WX-010

Stiilne ja ruumisäästlik MusicCast multiroom kõlar sobib kõikjale teie kodus ning annab võimaluse juhtmevabalt muusikat voogedastada kasutades WiFi võrku või Bluetooth ühendust. Teil on võimalus seda kasutada nii eraldiseisva kõlarina, esitades sealt juhtmevaba ühendusega lemmikmuusikat otse oma nutiseadmest, kui ka siduda see teiste MusicCast kõlaritega ning kontrollida kogu helisüsteemi vaid ühe rakendusega

Kaubamärk: YAMAHA
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
Expert  järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
129,90 €
Tavahind:199,90 € -35%
Transport 10 tööpäeva

VideoMusicCast

MusicCast tehnoloogia toob heli igasse ruumi teie kodus ja annab võimaluse muusika taasesitust juhtida vaid ühe lihtsa rakendusega. Alustage kasvõi ühe kõlariga ja liitke hiljem süsteemi veelgi seadmeid. 

Selge, tasakaalustatud ja üllatavalt võimekas heli

WX-010 kaheribaline kompaktne kõlar üllatab teid jõuliselt ruumitäitva ning dünaamilise esitusega. Seade toetab ka kõrgresolutsiooniliste heliformaatide esitamist - WAV, FLAC ja AAC.

Stiilne, ruumisäästlik disain

Kõlari väike suurus muudab selle kasutamise ideaalseks köögis, magamistoas öökapil ja kõikjal, kus on vähem ruumi. Te võite selle isegi seinale kinnitada.

Bluetooth voogedastus

Striimige muusikat otse oma nutitelefonist või tahvelarvutist kasutades Bluetooth või AirPlay® tehnoloogiat. MusicCast rakendus annab teile võimaluse esitus pausile panna, käivitada ja reguleerida helitugevust.

Kahe kõlari liitmine

Te saate omavahel liita kaks WX-010 kõlarit kasutades MusicCast rakendust ja nad töötavad kui vasak- ja parempoolsem kanal stereosüsteemis.

MusicCast Controller rakendus

MusicCast rakendus annab teile täieliku kontrolli oma helissüsteemi üle. Kasutage seda heliseadistuste tegemiseks ja muusikat esitava seadme juhtimiseks. MusicCast App EQ seadetega saate heli häälestada vastavalt enda vajadustele.

 

Tootjapoolne info

Võimsus 25 W
Eriomadused MusicCast, WiFi, DLNA, Spotify jne.
Värv Hall
Kaal 1,7 kg
Mõõtmed (K x L x S) 160 x 120 x 130 mm