Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Mürasummutavad juhtmeta kõrvaklapid Philips TAPH805BK/00

Kaubamärk: PHILIPS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
89,90 €
Tavahind: 179,90 € - 50%

Kontrollige vaikust

Kuulake muusikat, mitte vihma. Nende juhtmevabade kõrvapealsete kõrvaklappide puhul saate kontrollida aktiivse mürasummutuse funktsiooni, et see vastaks teie olukorrale. Tänu 30-tunnisele mänguajale ja paindlikule kiirlaadimisele saate neid kasutada kogu reisi vältel.

Juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid

  • 40 mm elemendid/suletud tagaosa
  • Kõrva katvad

30 tundi mängu- või kõneaega (25 tundi, kui ANC on sisse lülitatud)

Need kõrvaklapid on valmis teid saatma mis tahes reisil. Laadimine võtab aega ainult 2 tundi. Saate nautida 30 tundi mänguaega (või kõneaega), kui aktiivne mürasummutus on väljas, ja 25 tundi, kui ANC on sees. Kaks kiire laadimise taset – lühike kiirlaadimine ja kiirlaadimine – annavad teile 2 või 6 lisatundi.

Aktiivne mürasummutus (ANC). Kaotage iseennast, mitte muusikat

Blokeerige segavad helid, kasutades aktiivset mürasummutust. Vaid ühe nupuvajutusega saate summutada nii rongimüra kui ka toimeka kontori helid. Liikvel olles tasub kasutada teadlikkuse režiimi, mis võimaldab teil kuulata muusikat, kuid samal ajal ka tänavahelisid.

Kohandatav sile peavõru. Pehmed padjandid

Täiuslikult seadistatud neodüümist kõlarielemendid tagavad sügava bassi ja selge kesksagedusheli nii muusikaloendite kui ka taskuhäälingute puhul. Kõrvaklappide pehmed padjandid katavad teie terve kõrva, luues tihendi, mis isoleerib passiivselt välist müra. Peavõru on kerge, reguleeritav ja sile, tänu millele ei jää kõrvaklapid juustesse kinni.

Kompaktsed kokkumurtava disainiga kõrvaklapid. Lihtne hoiustada

Need juhtmevabad kõrvaklapid on varustatud pehmete kõrvapadjanditega, mida saab kahte moodi kokku voltida. Saate neid näiteks kokkuvoldituna kontorilaua sahtlisse või kandekotti pista või siis sissepoole kokkumurtuna jakitaskusse või käekotti pista.

Suure eraldusvõimega heli. Kuulake iga detaili

Kõlav klaver. Kärisev rokk. Olenemata sellest, millist muusikat teile kuulata meeldib, suure eraldusvõimega heliga kõrvaklapid võimaldavad teil kuulata iga nooti. Suure eraldusvõimega heliallika kasutamisel saate kuulata kvaliteetset sisu, mis on salvestatud suurema diskreetimissagedusega kui CD-d. Nii saate nautida tõeliselt tõetruud esitust.

Puutekontroll. Pühkige, puudutage ja vajutage, et nautida lihtsat kontrolli

Kontrollige helitugevust, libistades sõrmega kõrvaklapi juhtpaneelil üles ja alla. Saate aktiveerida aktiivse mürasummutuse vaid ühe sõrmepuudutusega. Lisaks võite kasutada teadlikkuse režiimi, kui soovite ümbritsevatest helidest teadlik olla. Kajasummutusega sisseehitatud mikrofon hoiab teie kõne selgena.

Häälassistent. Hallake oma elu ka liikvel olles

Hallake oma elu ilma telefoni kasutamata. Lihtne nupuvajutus peavõrul aktiveerib häälassistendi. Saate lasta sel oma kalendri avada, telefoni teavitusi lugeda, sõpradele sõnumeid saata, muusikaloendeid hallata ja palju muud.

Kajasummutusega sisseehitatud mikrofon selge heli jaoks

Nüüdsest on kõik telefonikõned kajast vabad. Meie akustiline kajasummutuse tehnoloogia tagab alati selge ja häireteta ühenduse.

Kiire laadimine. Laadige 5 minutit ja nautige kaks tundi mänguaega

Kui vajate lisavõimsust, siis vaid 5-minutilise laadimisega saate kaks lisatundi.

Kiirlaadimine. Laadige 15 minutit ja nautige kuus tundi mänguaega

Kaks kiirlaadimise taset: lühike kiirlaadimine ja kiirlaadimine, mis tagavad teile vastavalt kaks või kuus lisatundi. Nii saate kõrvaklappe kasutada esmaspäevast reedeni ja kauemgi.

Tüüp Täissuuruses kõrvaklapid
Ühenduse tüüp Bluetooth
Juhtmevabad kõrvaklapid Jah
Element 40 mm
Bluetooth Jah
Takistus (O) 16 oomi
Tundlikkus 90 dB
Heli sagedusala 7 - 40000 Hz
Mikrofon Jah
Aku kestvus 30 h
Laadimisaeg 2 h
Mürasummutus Jah
Eriomadused Häälassistent
Värv Must