Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Mürasummutavad juhtmevabad kõrvaklapid BOSE QC 35QC II, Must

Kaubamärk: BOSE
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
269,90 €
Tavahind:379,90 € -29%

VideoUUS! Bose® uued QC35II juhtmevabad mürasummutavad kõrvaklapid pakuvad enneolematut kombinatsiooni mürasummutusest, suurepärasest helikvaliteedist ning kasutusmugavusest. QuietComfort®35II kõrvaklapid võimaldavad lihtsa nupuvajutusega summutada igasuguse müra.

Mürasummutus.

EQ tehnoloogia tagab heli sügavuse ja tasakaalu mistahes helitugevuse juures.

Aku kestvus kuni 20 tundi. 15 minutit kiirlaadimist annab kuni 2,5 tundi kasutusaega.

Häälkäsklused abistavad Bluetoothiga ühendamisel.

 Selged kõned igas keskkonnas. 

Kõrvaklappe saab lihtsalt ühendada oma seadmega kasutades Bluetooth® või NFC ühendust. Samaaegselt saab ühendada 2 erineva seadmega. Bose® täiustatud EQ ja TriPort® tehnoloogia annab helile sügavuse ja tasakaalu. Kahepoolne mürasummutav mikrofoni süsteem muudab kõne selgeks ka kõige tuulisema ilmaga.

Kõige selle juures on QuietComfort® 35 II kõrvaklapid kergekaalulised ja väga mugavad.

Kasutatud on ainult kõige kvaliteetsemaid materiale - Alcantara®, sünteetiline protein leather, klaas-nailon, roostevaba teras ning silikoon.

Muutmaks kõrvaklappe vastupidavamaks on kõrvaklappide tootmise juures välditud plastiku kasutamist, mille asemel mängivad juhtivat rolli roostevaba teras ning klaas-nailon.

Võrreldes eelmise QC35 mudeliga on uuel QC35II mudelil vasakul kõrvaklapil Action nupp, mis võimaldab valida erinevate mürasummutuse tasemete vahel.

Bose® Connect App lihtsustab seadmete ühendamist ja mitme seadme vahelduvat kasutamist ning võimaldab personaliseerida kõrvaklappide seadeid ja uuendada kõrvaklappide tarkvara. Antud tarkvara on saadaval nii Apple store’ist kui ka Google Play™ poest. Komplekti kuulub lisaks kõrvaklappide kott, audiokaabel ja USB laadimiskaabel.

Juhtmevaba kasutamisraadius on kuni 9 m

Keskendu. Sellele mis loeb.

Mis toimub siis, kui sa enda ümbert kogu maailma häiriva taustamüra välja lülitaksid? Keskendumine saaks uue tähenduse. Saad süveneda enda muusikasse, enda töösse või millesse iganes, mida parajasti teed.  Selles ongi QuietComfort 35 II juhtmeta kõrvaklappide olemus.  Pane need pähe ja keskendu sellele, mis su kirg parajasti on. Vastav tehnoloogia jälgib ja mõõdab välismüra lakkamatult ja tekitab sellele vastupidise signaali, seeläbi seda müra summutades. See pole aga veel kõik. Mürasummutuse astet saab ka kolmel tugevusel reguleerida, et sobituda paremini Sinu oludega. Niimoodi saad tõeliselt keskenduda sellele, mis tõeliselt loeb.

BOSE + HÄÄL

See juba on midagi

QuietComfort 35 II klapid on optimeeritud Amazon Alexa ja Google Assistant'i jaoks. Seega saad nautida meelelahutust, otsida infot, planeerida päeva ainuüksi oma hääle abil. Kõik võimalik on saadaval. Vajuta ja hoia Action nuppu, sulle vastatakse. Ning  klappidel on meie maailmaklassi mürasummutustehnoloogia, mis blokeerib müra ja laseb end muusikasse uputada. 

EI KASUTA HÄÄLASSISTENTI? MIS SEAL IKKA

Kui te häälassistendi kasutaja ei ole, ärge muretsege. Seesama Action nupp võimaldab mürasummutuse astet valida kolmel tugevusel. 

PAREMAKS EHITATUD

Soovides muusikat endaga kõikjale kaasa võtta, on vaja vastupidavaid klappe. Tänu löögikindlatele materjalidele, klaasiga täidetud nailonile, korrosioonikindlale roostevabale terasele on need kõrvaklapid loodud ellu jääma pidevas liikumises.  Samas on nad igapäevasel kasutamisel väga mugavad.  Seetõttu pole QC35 peasang mitte ainuüksi pehme, vaid lausa luksuslik. See on ümbritsetud materjaliga  nimega Alcantara® — pehme kattematerjal, mida kasutatakse jahtidel ja luksusautodel - mis annab mugavustunde ka pika päeva kestval peaskandmisel. Plüüsist kõrvapadjandid on tehtud sünteetilisest proteiinnahast, nii et sa ei tunnegi peaaegu neid enda kõrvadel. 

5 DETAILI | 26 VÄRVI | 2 VIIMISTLUST

Pea piiramatud kombinatsioonid, mille vahel valida

5 eri detaili on kohandatavad. 26 värvi. Kõrgläikeline või peen metallviimistlus. Seega piire peaaegu polegi disainivõimalustele, mida hing võiks ihata. Tõsijutt-  rohkem kui 5 miljonit viisi anda maailmaklassi kõrvaklappidele omaenda stiil. Viimistlus on seejuures vastupidav ja läbinud rangeimad testid. Kasutame kõrge kvaliteediga autotööstuseski kasutatavaid värve ja toonime iga detaili eraldi, et saada esmaklassiline värvkate. 

20 tundi kestev aku

Kuni 20 h muusikakuulamist, mis on enam kui küllalt selleks, et terve playlist läbi kuulata. Nii saada nautida muusikat - või siis vaikust kogu pika päeva vältel. Tühjakssaanuna piisab ka vaid 15 minutilisest laadimisest, et anda 2,5 h lisaaega. Ka sel harval hetkel, kui aku on täitsa tühi ning laadida ei saa, võid ühendada klappidega kaasasoleva helikaabli ja muusikat edasi kuulata. 

SUPEHELI IGAL TUGEVUSEL

Soovid, et muusika kõlaks täiuslikult ja selgelt, olenemata kui valjult seda kuulatakse? Seepärast meie kuularid ongi varustatud helitugevuse alusel optimeeruva ekvalaiseriga, et esitus oleks endisest veelgi parem. Koge selget, tasakaalustatud heliesitust iga valjuse juures. Müra summutav, topelt-mikrofonisüsteem võimaldab teha parema kvaliteediga telefonikõnesid isegi siis, kui keskkond on lärmakas. Nii et kui kuulad vaikses kontoris muusikat vaikselt, on helikvaliteet ikka sama, kui näiteks rahvarohkel tänaval valjemalt kuulates. 

Väheke head nõu…

Hääle kasutamine on ju lihtne. Lihtsalt küsi Alexa või Google Assistant'i käest, kuidas saada koju, palu tal lisada mingi meeldetuletus, ütelda ilmainfot ja nii palju muudki. Seda kõike ilma telefoni avamatagi. Vaata mõningaid enamlevinud häälkäsklusi. 

Üks rakendus juhib kõike

Bose Connect rakendus annab hõlpsa ligipääsu kõigele, mida toode pakkuda suudab. Saad nõuandeid, võid aktiveerida lisaomadusi ja kohandada enda seadistusi. Seega kulutad seadistuste tegemisele sellevõrra vähem aega ja võid hoopis muusikat nautida. 

Kui oled lennujaamas või raamatukogus, võid ka valida, kui palju soovid välismüra kuulda / mitte kuulda, reguleerides mürasummutuse astet. Ning kuna jagamine on märk hoolimisest, siis saate sõbraga koos enda Bose juhtmeta kõrvaklapid omavahel ühendada ning kuulata samu asju samal ajal. Loodetavasti on hea playlist juba valmis vaadatud. 

Ühenduse tüüp Bluetooth
Tüüp Mürasummutavad kõrvapealsed klapid
Juhtmevabad kõrvaklapid Jah
Bluetooth Jah
Mikrofon Jah
Aku kestvus 20 h
Mürasummutus Jah
Eriomadused NFC, sisseehitatud Google Assistance
Värv Must