Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Mürasummutavad juhtmevabad kõrvaklapid Sony WH-1000XM3B, must

 

Kaubamärk: SONY
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
229,90 €
Tavahind: 379,90 € - 39%

 

Isoleeri end ümbrusest tehnika viimase sõna järgi tehtud mürasummutavate kõrvaklappidega

Põgene linnakärast nende mürasummutavate kõrvaklappide abil, mille mürasummutustehnoloogia on uusim. Tehnoloogia, mis WH-1000XM3 klappides kasutusel,  on uuenduslikeim tänu hästiistuvatele kuularipadjanditele ja HD mürasummutusprotsessorile QN1. 

Rohkem võimsust = vähem müra

Tänu uuele kõrglahutusega mürasummutusprotsessorile QN1, on mürasummutuse tõhusus suurem. Samuti kindlustab eraldi spetsiaalne NC protsessor, et muusikaesituse kvaliteeti protsessori töö tulemusel mitte kuidagi ei mõjutata. 

Mürasummutus, mis lausa loodud lennureisi jaoks

Funktsioon Unique Atmospheric Pressure Optimizing (unikaalne atmosfäärirõhu optimeerimine) aitab toota optimaalset heli ka kõrgustes, nii et mürasummutus oleks lennureisi ajal parim.

Personaliseeritav mürasummutus

Funktsioon Unique Personal Optimizing (unikaalne personaalne optimeerimine) analüüsib pea suuruse, prillide, juuste omaduste akustilisi näitajaid ja optimeerib esitatava heli vastavalt sellele. 

Juhtmeta liikumisvabadus, suurepärane helikvaliteet ja vaikus

LDAC edastab umbes kolm korda enam andmeid (ülekandesagedusel maksimaalselt 990 kbs), kui tavaline BLUETOOTH® juhtmevaba heliedastus, võimaldades kõrglahutusega heliesitust erakordses kvaliteedis, mis on ligilähedane sellele helikvaliteedile, mida on võimalik juhtmeühenduse puhul maksimaalselt saavutada. 

Ehtne heli

Kõrglahutusega mürasummutusprotsessorisse (HD Noise Cancelling Processor) QN1 on sisse ehitatud võimendi, mis realiseerib parima signaali-müra suhte ja madala moonutuse juhtmevabade seadmete puhul, andes tulemuseks erakordse helikvaliteedi. Võimsad 40 mm kuularid vedelkristallpolümeer-membraanidega (LCP) teevad need kõrvaklapid täiuslikeks tugevaimagi muusikalaadi kuulamisel ja täisvahemiku sageduste esitamisel kuni 40 kHz.

Nutikas SENSE ENGINE – automaatselt ümbrusega kohanduv

Kohanduv heli juhtimine tuvastab kasutaja tegevused automaatselt - näiteks reismine, jalutuskäik, ootamine jne. ning kohandab ümbritseva heli vastavalt sellele. 

Vestlemiseks valmis ühe puutega

Ilma kõrvaklappe peast võtmata saad momentaalselt vestelda teiste inimestega, asetades vaid käe kuulari korpusele ja vaigistades muusika. 

Funktsioon Ambient Sound Control võimaldab olulised välismaailma helid läbi lasta

Reguleeri ümbritsevate helide kuulmist Sony | Headphones Connect rakenduse abil, et kuulda liikvel olles seda, mida tõesti vaja. 

Kohanda heli vastavalt enda soovile

SENSE ENGINE™ annab võimaluse vaid ühe puutega muusika sisse ja välja lülitada. 

Sony I Headphones Connect rakendus

Lae alla Sony I Headphones Connect rakendus, et kasutada nutika kuulamise funktsiooni (Smart Listening by Adaptive Sound Control), reguleerida ümbritsevate helide läbilaskvuse seadistusi ja reguleerida ekvalaiseri seadeid. 

Ekvalaiser

Leia enda jaoks täiuslikud heliseadistused kas eelsalvestatud režiimide hulgast või kohanda endale sobiv režiim ise, kasutades Sony | Headphones Connect rakendust.

Virtuaalne ringheli

Tunne end otsekui helidest ümbritsetuna, kus sa ka ei viibiks. Koge erinevate ümbruste jaoks kohandatud heli, mis kostuks otsekui välislaval, klubis, kontserdisaalis või staadionil. 

Heli suuna valik

Valida saab suuna, kustpoolt heli kostaks, täpselt nagu juhtmevaba kõlari puhul.

Terve päev kestev kandmismugavus

Superpehmed ja survet leevendavad kuularipadjad on uretaanvahupolsterdusega ja püsivad hästi peas. Mugavust lisab kuulari mahukas sisemus, milles on kõrva jaoks piisavat ruumi. Kerge kaal ja mugavus kandmisel tekitab tunde, et kui muusikat poleks, neid kõrvaklappe peas ei tunnekski.

Päev otsa kestev aku ja kiirlaadimine

Tervelt 30  tundi aku kestvusega saab ühe laadimiskorraga pikad päevad muusikat kuulata. Kui tekib vajadus kiiresti laadida, saab 5 lisa-kuulamistundi, laadides akut kõigest 10 minuti vältel. 

Keskmisest nutikamad kõrvaklapid

Kõik juhtimiselemendid on sõrmeulatuses. Vasta telefonikõnedele kahekordse koputusega, vaheta mängivat muusikapala või reguleeri helitugevust vaid paneeli puudutamise või ülepühkimise teel. Kõrvaklappide häälabiline on ka vaid ühe pika vajutuse kaugusel. 

Pööratavad kuularid ja kokkuklapitav ülesehitus

Kuularid on pööratavad sissepoole ja klapid kokkumurtavad, mistõttu neid saab kenasti kompaktsesse karpi paigutada.

Kandmiskarp koos juhtmega

Kaasasolev karp on vastupidav ning selles sisaldub ka juhe, et pakkuda juhtmega kuulamise võimalust.

Tüüp Suured kõrvaklapid
Ühenduse tüüp Bluetooth
Veekindel Ei
Juhtmevabad kõrvaklapid Jah
Element 40 mm
Bluetooth Jah
Takistus (O) 47 oomi
Tundlikkus 104 dB
Heli sagedusala 4-40000 Hz
Mikrofon Jah
Aku kestvus 30 h
Laadimisaeg 3 h
Pistiku tüüp 3,5 mm
Mürasummutus Jah
Eriomadused kaasas helikaabel juhtmega kuulamiseks, hoidmiskarp
Värv Must