Mürasummutavad Juhtmevabad kõrvasisesed Sony WI1000XB-must

Tippklassi mürasummutus ja nutikad funktsioonid koos mugava kaelasangaga tagavad täiusliku kasutamismugavuse terveks päevaks.

Laoseis: Laos
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
290,90 €
Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Tellimisel
Tallinn Järve Keskus Laos
Tallinn Magistrali Keskus Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Tellimisel
Kohtla-Järve Tellimisel
Pärnu Kaubamajakas Tellimisel
Rakvere Põhjakeskus Tellimisel
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Tellimisel
TARTU Laos
EPOOD Tellimisel

Adaptive Sound Control tehnoloogia nutikas kuulamine kohandub automaatselt sinuga
Adaptive Sound Control tehnoloogia nutikas kuulamine suudab automaatselt tuvastada sinu tegevuse (reisimine, kõndimine, ootamine) ning kohandab vastavalt sellele välist mürataset. Neid omadusi saad kohandada enda eelistuste järgi kasutades Sony | Headphones Connect rakendust.

Tõeliselt autentne heliesitus
Kuula muusikat, mis tänu High-Resolution Audiole püsib võimalikult originaalilähedane. Hi-Res Audio jaoks kohandatud S-Master HX™ vähendab moonutusi ja annab sulle võimaluse nautida oma lemmikteoste iga tähelepanuväärsematki nüanssi. 9-millimeetrised dünaamilised kõlarielemendid suudavad esitada nii võimekat bassi kui ka selgesti eristatavaid kesksagedushelisid, samal ajal esitab Balanced Armature kõlarielement ka autentseid kõrgsagedushelisid. Mõlemad elemendid töötavad nauditavad harmoonias, mis toob sinu kõrva imelise selguse ja detailsuse igas loos.

Heli sinule
SENSE ENGINE™ annab sulle võimaluse käivitada esitus või peatada see kõigest puudutusega.

Virtuaalne ruumiline heli
Tunne end helist ümbritsetuna kus iganes sa ka ei viibiks. Naudi heli, mis on optimiseeritud erinevate kuulamiskeskkondade järgi - välilavad, klubid, saalid ja staadionid.

Ambient helirežiim aitab sul püsida tähepanelikuna
Ambient režiimiga kuuled sa oluliseid helisid nagu liiklus ning taustal mängib jätkuvalt sinu lemmiklaul.

Ekvalaiser
Leia endale sobilik kõla kasutades eelseadistatud valikuid või kohanda heliomadusi vastavalt enda soovidele kasutades Sony | Headphones Connect rakendust.

Parim juhtmevaba esitus
LDAC edastab umbes kolm korda rohkem andmeid (max. andmeedastuskiirusega 990 kbps) kui lihtsalt tavalise Bluetooth® juhtmevaba esitusega. Nüüd saad kuulata High-Resolution Audio faile erakordse kvaliteediga.

Taasta kõik oma tihendatud helifailid
Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX™) suudab ülesskaleerida tihendatud digitaalseid helifaile ja tuua neid lähemale High-Resolution Audio kvaliteedile. DSEE HX™ taastab tihendamisel kadunud sagedused ja toob sinuni rikkalikuma ning tuntavalt loomulikumad esitused.

Lihtne ja mugav helistamine
Kõnedele vastamine on nüüd lihtne ja mugav. Käed-vabad kõnede jaoks võid jätta telefoni sinna, kus ta on, ning vastata saad vaid puudutusega. Iga märguanne jõuab sinuni vibratsiooniga, et midagi olulist ei jääks märkamata.

Tüüp Kõrvasisesed kõrvaklapid
Juhtmevabad kõrvaklapid Jah
Element 9 mm
Bluetooth Jah
Tundlikkus 101 dB
Heli sagedusala 3 - 40000 Hz
Mikrofon Jah
Aku kestvus 10 h
Laadimisaeg 3,5 h
Pistiku tüüp 3,5 mm
Eriomadused DSEE HX™, S-Master HX™, LDAC. Kasutatav ka juhtmega.
Värv Must