Muusikakeskus LG FH6.DEUSLLK 600W, Bluetooth

600W -  Mugav disain - Karaoke - Efektvalgustus - Heliefektid - Jagatud Jukebox - LG Music Flow Bluetooth-rakendus

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
319,90 €

 Võimas 600W heli   

Soovid võimast muusikakeskust? Otsingud on lõppenud - see LG helisüsteem päästab valla 600 W helivõimsuse, mida on rohkem kui küll selleks, et suur ruum käegakatsutava muusikaga täita. 

Olemuselt igapidi hästisobiv

FH6 disain on selline, et süsteemi saab paigutada nii püsti kui ka pikali. Vajalik jäikus ja tugevus võimaldab korpusel tümisevat bassi hästi edastada olenemata sellest, mis asendis on muusikakeskus. 

Karaoketausta loomine

Kui võtta muusikapalal vokaalid maha, saab iga loo muuta karaoketaustaks. Seejärel reguleerige vokaalide nuppu, et laulja häält paremini taustaga kohandada ja nii saab igaüks laulda nagu muusikastaar. (*Mikrofon ei kuulu seadme juurde)

Efektvalgustus

Riba sädelevaid tulesid LOUDR FH6 peal tekitab ainulaadse valgusshow, mis muusika rütmis kaasa vilgub. Kõlarielemendid ise valgustuvad kuni 64 eri värvimustris, samuti vilgub valge valgusega riba erinevate mustritena. 

DJ efektid

Nüüd on DJ ainsaks piiranguks kujutlusvõime. Salvesta efekte nutitelefoniga ja süngi need hõlpsasti helisüsteemi Bluetoothi vahendusel, et visata muusika sekka uusi lahedaid biite. Päästa valla oma seesmine muusik! 

Jagatud Jukebox

Bluetoothi vahendusel saavad kuni kolm inimest sujuvalt erinevaid playliste esitada, nii et muusika hetkekski ei katke. Vali lihtsalt mingi lugu ja lisa see loendisse.

Tüüp Mini HiFi süsteem
Heli (W) 2 x 300 W
FM raadio Jah
Toetab formaate MP3, WMA
Bluetooth Jah
USB 1
Mikrofoni sisend Jah
Kõrvaklappide väljund Ei
Audio sisend Jah
Äratus Jah
Taimer Jah
Eriomadused Karaoke, teleriheli sünk, DJ efektid, efektvalgustus
Värv Must
Mõõtmed (K x L x S) 923 x 456 x 403 mm
Kaal 20,2 kg