Klienditugi

Müügitugi ja info  E-R   +3726508780 epood@expert.ee 

 

Muusikakeskus PANASONIC SCUA7EK

Kogu ruumi täitev kõikehõlmav heli:
4 madalsageduskõlarit ja 4 kõrgsageduskõlarit / AIRQUAKE BASS


Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Expert  järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
399,90 €
Tavahind:699,90 € -43%

ELU MUUSIKAGA, UUT MOODI

Tänu stiilsele välimusele ja meelierutavale helile on URBAN AUDIO nüüd täiesti uue kujunduse ja hämmastavate omadustega, mille eesmärk on saavutada täiuslik väljapeetus.

On aeg tunda iga noodi tekitatud emotsioone iga oma keharakuga. Viige muusika oma elus teie enda ja teie lähedaste jaoks täiesti uuele tasemele.

Üks ja ainus elegantne muusikaline elamus – URBAN AUDIO toob teie ellu rikkalikku uut kõla.

Dünaamiline heli kõik ühes kõlarist

Kogu ruumi täitev heli

Piisava helirõhu tagamiseks on UA7-l kokku kümme kõlarit: neli 6 cm kõrgsageduskõlarit, neli 8 cm kesksageduskõlarit ja kaks 16 cm superbassikõlarit. 16 cm bassikõlarid paiknevad vibratsiooni vältimiseks ja moonutuseta heli tekitamiseks seljakuti. Kesk- ja kõrgsageduskõlarid on paigutatud kolmele küljele, mis tagab 180-kraadise, ruumi täitva ja kõikehõlmava heli, kus iganes viibite.

Suurepärane bass ja resonants

AIRQUAKE BASS

Ainulaadne bassipeegeldusega kõlarisüsteem tugevdab veelgi jõulist bassi, mida üks õige pidu nõuab. Ainulaadne porditehnoloogia kannab heli edasi ilma bassikõlari taga tekitatud heliresonantsi kaotamata. See võimendab bassi veelgi, et luua võimas, õhku värisema panev heli.

Funktsionaalsuse ja disaini ühendus

Stiilne kuusnurkne disain 

Kuusnurkse kasti kujuline disain eeldab suhteliselt piiratud paigaldusruumi, võimaldades dünaamilist heli siiski mitmes suunas edasi kanda. Lisaks üliheale helile on seadmel puutetundlikud nupud helendavate valgete rõngastega, läikeviimistlusega pealispaneel ja stiilne siniselt kumav keskvalgustus, mis kõik koos parandavad kasutusmugavust ja mõjuvad võimsalt.

Jagage muusikat sõpradega

Rakendus Panasonic MAX Juke 

Rakendus Panasonic MAX Juke annab peole hoogu juurde. Kasutage rakendust mitme heliallika edastamiseks nutitelefonist seadme 4 GB sisemälusse, millest piisab kuni ligi 1000 muusikapala salvestamiseks. UA7-l on veel kaks USB-terminali, nii et lisaks muusika otse esitamisele saab seda ka jagada. Segamini järjestuses lugude esitamise funktsiooniga saate mängida soovilugusid, et peomeelelolu üleval hoida.

Pidu läheb veelgi lõbusamaks

Nutikad funktsioonid 

Eelseadistatud ekvalaiseri Latin laia valiku abil saate täisnaudingu kõikvõimalikest heližanritest rokist salsa ja jalgpalliülekandeni. Optilise sisendi kaudu saate ühendada teleri ja uue režiimi Voice Expansive abil levib selle heli justkui pärineks see ekraanilt. Kui ühendate veel mikrofoni, võite nautida kodust 6 funktsiooniga (nt Echo ja Key Control) karaokeõhtut.

 Heli (W) 1700W
Esitab plaate Ei
FM raadio Jah
Bluetooth Jah
NFC Jah
USB 2tk
Mikrofoni sisend Jah
Kõrvaklappide väljund Jah
Audio sisend Jah
Audio väljund Jah
Värv Must
Kaal 14kg
Mõõtmed (K x L x S) 260 x 744 x 295 mm