Muusikakeskus PHILIPS FX10/12

Võimas muusika juhtmevabalt

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
169,90 €
Tavahind:209,90 € -19%

Voogedastage muusikat juhtmevabalt Bluetooth™ -i kaudu ükskõik millisest nutiseadmest.

Bluetooth on lühikese vahemaaga traadita side tehnoloogia, mis on nii vastupidav kui ka energiasäästlik. Tehnoloogia võimaldab lihtsasti ühendada iPodi/iPhone'i/iPadi või muu Bluetoothi seadme, nagu nutitelefoni, tahvelarvuti või isegi sülearvuti, et saaksite nautida oma lemmikmuusikat, video või mängude heli kõlarite kaudu juhtmevabalt.

Kahesüsteemne võimendi pakub paremat helikvaliteeti ja 230 W RMS väljundvõimsus tagab jõulise elamuse.

Kahesüsteemne võimendi tagab täiustatud heliesituse. Kuna iga muundurit juhib oma eelvõimendi, siis see vähendab intermodulatsiooni bassikõlari ja kõrgsageduskõlari vahel. Tulemuseks on sügav ja võimas bassiheli, millel on tugev mõju, ilma, et see segaks liigselt kõrgemaid sagedusi, mis jäävad puhtaks ja detailseks. Kasutades koos täpse, aktiivse helitöötlusega, saavutatakse parem kontroll faasi ja sagedustundlikkuse üle igas muunduris. Tulemuseks on tasakaalustatud ja loomulik heli.

MAX Sound võimsuse suurendamiseks hetkega

Tehnoloogia MAX Sound võimendab bassi hetkega, suurendades võimsust ja pakkudes muljetavaldavat kuulamiselamust vaid nupuvajutusega. Süsteemi keerukas elektroonika kalibreerib kasutatavad heli- ja helitugevuseseaded, võimendades bassi ja helitugevuse kohe maksimaalsele tasemele ilma heli moonutamata. Selle tulemuseks on märgatavalt võimsam heliulatus ja helitugevus, mis täiendab iga muusikastiili.

Helisisend kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks

Helisisendi ühenduvusega saate esitada sisu otse kaasaskantavatest meediaseadmetest. Peale võimaluse nautida lemmikmuusikat helisüsteemi suurepärase helikvaliteediga on helisisend ka äärmiselt mugav, sest selle kasutamiseks peate vaid ühendama kaasaskantava MP3-mängija helisüsteemiga.

Digitaalhäälestus ja salvestatavad jaamad täiendava mugavuse pakkumiseks

Leidke lihtsalt jaam, mida soovite salvestada, ning selle sageduse salvestamiseks vajutage ja hoidke all salvestusnuppu. Salvestatud raadiojaamadega leiate oma lemmikjaama kiirelt, ilma et peaksite alati käsitsi sagedust otsima.

 

 

 

 

Tüüp Mini HiFi süsteem
Heli (W) 230 W
Kõlarid Jah
Esitab plaate CD, MP3-CD
FM raadio Jah
Toetab formaate MP3
Bluetooth Jah
Äratus Jah
Taimer Jah
USB Jah
Kõrvaklappide väljund Ei
Audio sisend Jah
Mikrofoni sisend Ei
Eriomadused Bassipeegeldusega kõlarisüsteem, pult
Värv Must
Kaal 4,1 kg