Muusikakeskus Sony GTKXB5R.CEL-punane

NFC ja bluetooth toega boombox - Kaks subwooferit ja Extra Bass tehnoloogia tagavad eriti võimsa heli - Erinevad LED efektid - Võimalik paigutada nii püsti kui külili

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
219,90 €
Tavahind:289,90 € -24%

Paindlik keskus

Integreeritud sensor aktiveerib automaatselt kaks ülemist kõrgsageduselementi ja saate nautida kvaliteetset stereoheli kui kõlar on vertikaal- või horisontaalasendis.

EXTRA BASS™

See süsteem on bassilembelistele! Vajutage EXTRA BASS nuppu sügava ja võimsa bassi aktiveerimiseks ning sulanduge rütmi.

Valgusefektid

Äratage oma pidu ellu eriliste valgustitega GTK-XB5 kõlaril. Vilkuv valgusti sünkroniseerub rütmiga, luues klubliku atmosfääri terveks ööks.

Mugav transport

Jätkake peoga ka pärast sulgemist. Muusikakeskus on kerge ja kandekäepidemed annavad võimaluse võtta seade kaasa endaga kõikjale.

Party Chain 

Party Chain tehnoloogiaga saate ühendada mitu GTK-XB5 kõlarit ja sünkroniseerida nende heli ja valgus.

Kohandage seadeid SongPal rakendusega

SongPal rakendus teie nutiseadmes pakub juhtmevaba seadistust GTK-XB5 muusikakeskusele. Vahetage valgusefekte ja kasutage DJ võtteid või ekvalaiserit, et muuta esitus veelgi elavamaks. Ilma, et peaksite püsima keskuse juures, saate vahetada lugusid ja valida parimate esitusloendite vahel.

Tüüp Portatiivne helisüsteem
Heli (W) 200 W
Bluetooth Jah
NFC Jah
Audio sisend RCA
Eriomadused EXTRA BASS, ClearAudio+
Värv Punane
Mõõtmed (K x L x S) 52.4 x 26.2 x 27.3 cm
Kaal 7 kg