Muusikakeskus Sony GTKXB90B.CEL-must

Koge kõige elavamaid emotsioone ja loo unustamatuid hetki koos GTK-XB90 sisseehitatud akuga Sony Extra Bass muusikakeskusega !

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
409,90 €
Tavahind:459,90 € -11%
Transport 10 tööpäeva

EXTRA BASS™ heli suudab kõigi jaoks luua tantsumeeleolu ning imetlusväärne Infinity Mirror valgustus toob muusika sinuni ka visuaalselt. Sisseehitatud taaslaetav aku annab võimaluse peoga alustada kõikjal.
• Infinity Mirror valgusefektid mis loovad tõelise peoatmosfääri
• Juhi heliomadusi ja valgusefekte Sony | Music Center rakendusega
• Ühenda rohkem kõlareid omavahel Wireless Pary Chain rakendusega
• Helitugevus: vooluallikaga ühendatud - 101 dB (SPL); akutoitel - 99,5 dB (SPL)

See süsteem on bassilembelistele! Vajutage EXTRA BASS nuppu sügava ja võimsa bassi aktiveerimiseks ning sulanduge rütmi.

Juhtmevaba ühendus NFC ja Bluetoothi abil
NFC ja Bluetooth tehnoloogia kaotavad vajaduse juhtmete kasutmiseks ning hoiavad teid keerulistest ühendustest. Lihtsalt puudutage oma NFC seadet muusikakeskusega, et luua kiirelt ühendus ja alustage oma kogumike esitamist. Seade ei toeta NFC-d? Pole probleemi. Lihtsalt ühendage need omavahel tänu Bluetoothile.

Naudi kvaliteetsemat Bluetooth voogedastust LDAC®-iga
LDAC on uus helitehnoloogia Sonyle, mis annab sulle võimaluse nautida kvaliteetsemat juhtmevaba heli Bluetoothi kaudu voogedastades. Kuni kolm korda suurem andmeedastus loob tuntavalt parema kuulamiskogemuse kõikide sinu kogumike kuulamisel.

DSEE™ taastab digitaalsete helifailide kvaliteeti
Tõsta märkimisväärselt oma kokkupakitud helifailide kvaliteeti. Kui originaalallikas on kokkupakitud, kaotab see osa kõrgema sagedusvahemiku elementidest ning seeläbi oma detailsust. Digital Sound Enhancement Engine (DSEE™) suudab aga efektiivselt need helifailid taastada ja tuua lähemale algsele kvaliteedile.

ClearAudio+ rikastab muusikat
Sony unikaalne ClearAudio+ kohandab automaatselt heliseadistusi rikastades märgatavalt sinu kuulamiskogemusi. Pikaajaline ekspertiis digitaalses signaalitöötluses ja arendatud tehnoloogiate tulemusel loodud ClearAudio+ on suuteline optimiseerima heli nii, et kostuks pidevalt selge ning kvaliteetne muusika.

Juhtmevaba kõlarite ühendamine - Party Chain
Naudi sama laulu mitmest kõlarist koos Party Chain funktsiooniga. Juhtmevabalt saad Bluetoothi abil ühendada kuni 10 erinevat kõlarit ja sünkroniseerida nende vahel esitused ning valgustus. 

Integreeritud aku abil saad muusikat esitada kõikjal
Tahad pidutseda väljas, eemal vooluallikast? Integreeritud aku abil saad meeleolukatel esitustel lasta kõlada kus iganes sa viibid. Seda vabadust saad nautida koguni kuni 16 tundi!

Mitu valgustust loovad täiusliku peoatmosfääri
Muuda oma pidu tempokamaks ja visuaalselt atraktiivsemaks koos klubilike LED-valgustitega. Ribavalgused kõlari ümber suudavad helendada mitmevärvilistena ning valgustavad kõike, lisaks veel saad kasutada eriti efektset vilkuvat valgustust. Kogu see valgusmäng sünkroniseerub rütmidega.

Infinty Mirror loob lummavad efektid
Naudi intensiivseid valgusefekte tänu peeglitele - need on paigutatud valgustite ümber ja peegeldavad valgust edasi tagasi lõputult, luues nii tõeliselt energilise keskkonna.

Helisüsteem stereoheli
Kõrvaklappide väljund Ei
NFC Jah
FM raadio Ei
Audio sisend Jah
WiFi Ei
Aku kestvus 16 h
Bluetooth Jah
USB Jah
Värv Must
Mõõtmed (K x L x S) 67cm x 33,6 x 33,5 cm
Kaal 14 kg
Tüüp Portatiivne muusikakeskus
Eriomadused Aku kuni 16 h, Party Chain, LED-valgusefektid