Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Muusikakeskus SONY MHC-V83D

 

Kaubamärk: SONY
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
699,90 €
Tavahind:749,90 € -7%

Sony muusikakeskus, bluetooth, NFC, karaoke

 

Täida ruum 360° heli ja selgete vokaalidega

Too festivalisuurune heli enda väikestele ja suurtele pidudele ja erilistele üritustele. 360° heli pluss kaugele kostev bassiheli, mida toodab JET BASS BOOSTER, lisaks neli keskvahemiku kõlarit - pumpab helilained võimsana üle kogu peokoha. 

Poolküljele suunatud tiiskant- ja keskvahemiku kõlarid

Täida ruum peohelidega tänu nurga all paigutatud tiiskant- ja keskvahemiku kõlaritele, mis levitavad heli kaugemale.

Neli keskvahemiku kõlarit

Tänu neljale keskvahemiku kõlarile saad nautida selgemaid vokaale, laulda ja tantsida oma lemmik-vokaalmuusika saatel.

Kuule muusikat kõikjale tänu helileviku generaatorile 

Lemmikviisi oleks tore kuulda igale poole. Avatud kõlarikorpus võimaldab helil vabalt levida, seega kuuldakse seda hästi iga nurga all ja kõikjale.

Rütmi on tunda ka kauge maa tagant tänu JET BASS BOOSTER'ile

Koonusjas bassipeegelduse kanalistruktuur koondab bassiheli õhuvoo, nii et see kõlab väga selgesti ja on füüsiliselt tuntav, kus kuulaja ka ei asuks - nii rahvasumma seas kui ka kaugemal.

Tagumine tiiskantkõlar

Taga asetsev tiiskantkõlar kindlustab, et heli suunatakse ka kõlarist tagapool olevate peokülaliste suunas samapalju, kui ees. Seega saavad kõik ümberringi nautida võimsat ja selget heli. 

LIVE SOUND - elav heli

DSP tehnoloogia loob festivalilaadse tunde, ujutades ruumi üle realistliku heliga, mis meenutab muusikaetendust ja live kontserte.

DSEE taastab automaatselt digitaalse muusika üksikasjaliku detailsuse

Kompressiooni teel kokkupakitud muusika kvaliteedi saab taastada, kuigi see on kaotanud oma kõrgsageduslikke elemente, mis muusikat rikastavad.  Tänu digitaalsele heliparandusmootorile (Digital Sound Enhancement Engine (DSEE)) taastatakse kõik detailid kõrge kvaliteedini, mis on ligilähedane algselt plaadile salvestatud muusikale.

360° Party Light peovalgustus

Valgusta igat ruuminurka, isegi suuremates ruumides 360° ulatuses punase, sinise ja rohelise valguse ja kõlaritesse ehitatud efektvalgusega, mis kõik kokku saavutab ehtsa klubifiilingu ja -atmosfääri.

Leia endast popstaar üles

Igaühele meeldib, kui saad ühendada kuni 2 mikrofoni ja lõbustada oma külalisi kaasalaulmisvõimalusega. Võid ka ühendada elektrikitarri ja jämmida koos bändiga, samuti lisaks basskitarri kõmistada. Naudi kolme režiimi - Clean on selgete helide jaoks, Overdrive on kitarrikäristamiseks ja Bass basskitarri jaoks. 

Vertikaalne ja horisontaalne liigutustega juhtimine

Loolt loole edasihüppamine, flangerilt WAH'ile üleminek, karaokemikrile volüümi lisamine, mikrofoni ja muusika kõrgete helide reguleerimine või kogu helitugevuse sättimine vaid käeliigutuse abil. Liigutustega juhtimine ehk Gesture Control võimaldab MHC-V83D funktsioone nii kiirelt ja kergelt kasutada, nagu oleks need sinu enda käepikendus muusika esitamisel. 

DJ efektid võimaldavad oma fantaasia järgi lugusid esitada

Aja rahvas möllama. Neli erinevat DJ efekti, mis lugude esitamise põnevamaks teevad: Flanger loob sujuvaid üleminekuid ühelt noodilt teisele ja sügavat, reaktiivlennuki müra sarnast heli, WAH liigutab automaatselt filtri sagedust üles ja alla, Isolator sordib välja kindla sagedusriba, PAN liigutab heli ühest kõlarist teise. DJ efekte saab kasutada Fiestable rakendusega ja liigutustega juhtides, seega loominguline olla on imelihtne!

TAIKO režiim

Võid vastavalt sampleritele kõmistada bongo, djembe, surdo ja koguni jaapanlaste Taiko trumme, lihtsalt koputades paneelile õigel ajal.

TAIKO mängurežiim ja punktide võitmine

Testi enda rütmitunnetust TAIKO Game Mode mängurežiimis ja võistle sõpradega kõrgeima punktisumma peale.  Koputa ja pühi paneelil samaaegselt tulukestega ja selgita välja, kes saavutab peo kõrgeima punktisumma. Kui su punktisumma jääb Top 10 sisse, siis saad enda nime salvestada edetabelisse. Kui jagad enda punktisummat Fiestable rakenduses, saad võrrelda seda teiste mängijate punktidega.

Juhtimine häälega rakenduses Fiestable

Süüta valgustus, vaheta lugusid, vilguta kõiki värve - seda vaid oma häälkäskluste abil. Vali Voice Control rakenduses Fiestable ja ütle oma käsklus. Kokku on kuni 39 käsklust, mis hõlmavad muusikaesitust, valgustust ja KARAOKE režiimi.

Veelgi huvitavam Party Light efektvalgustus rakenduses Fiestable

Koputage Party Light valikule enda telefoni Fiestable rakenduses ning ekraan hakkab peegeldama süsteemi valgustusefekte. Näed vilkumist, valgustust ja värvide vaheldumist, mis toimub muusika rütmis.

Ole peokuningas

Jaga enda olekut sotsiaalmeedias vaid ühe klikiga Fiestable rakenduse kaudu. Keera aga muusikat juurde ja liigu pidurahva hierarhias ülespoole, et saada ametlikuks peokuningaks Party King.

Juhi kõike tantsupõrandalt

Sony | Music Center rakendus võimaldab muusikat ja heliseadistusi reguleerida su nutitelefoni ekraanilt. Seda lisaks Fiestable rakendusele, mis laseb  teha valgustuse seadeid ja aktiveerida DJ / karaoke režiime. Tänu intuitiivsele liigutustega juhtimisele on see kõik juhitav vaid sõrmeotstega. 

HDMI väljund võimaldab lihtsaid ühendusi teha

Tänu HDMI (ARC) helitagastuskanali väljundile saad süsteemi kergesti ühendada ka teleriga. Vaata telerit või oma DVD sisu suurelt ekraanilt ja naudi võimsat heli MHC-V83D kõlaritest.

Tänu sisseehitatud DVD mängijale saad filme vaadata

Naudi igat stseeni võimsa heliga, mis asetab sind kogu filmi tegevuse keskele. Muuda elutuba kinoks ja kutsu teisigi enda juurde filmiõhtule.

NFC lähiväljaside ühe puutega ühendamine

Lähiväljaside (Near Field Communication (NFC)) ja Bluetooth® tehnoloogia elimineerivad vajaduse juhtmega ühenduse ja keeruliste ühendustoimingute järele. Puuduta vaid enda NFC-seadmega korraks MHC-V83D muusikakeskust ja kiire, sujuv ühendus ongi loodud. Kui telefonil ei ole NFC funktsiooni? Pole probleemi, ühenda lihtsalt Bluetooth kaudu ja oledki valmis.

Kõrge kvaliteediga Bluetooth® voogesitus: LDAC™

LDAC™ saadab kolm korda rohkem andmeid (maksimaalselt 990 kb/s ülekandesagedus) võrreldes tavalise Bluetooth® heliedastusega. See annab ülima juhtmevaba kuulamiskogemuse. 

Pritsmekindel paneel

MHC-V83D pealispaneel on pritsmekindel, tolmukindel ja kergelt puhastatav, seega saad pidu edasi pidada isegi siis, kui keegi oma joogi muusikakeskusele läigatab. Paneelil on ka Party Lock nupp, mis lukustab kõik nupud 30 sekundiks, et saaksid paneeli rahulikult puhtaks pühkida.  

Kalluta ja veereta minema - kerge transportimisel

Kui soovid MHC-V83D transportida, hoia kinni kandesangast ja kalluta muusikakeskust tahapoole. Vastupidavad rullrattad keskuse all aitavad muusikakeskuse veeretada sinna, kuhu vaja.

Laienda pidu lisakõlaritega

Naudi veelgi võimsamat saundi, ühendades mitmeid muusikakeskusi üheks süsteemiks Bluetooth® ühenduse kaudu. Ühenda kuni 50 kokkusobivat muusikasüsteemi ja sünkrooni muusika ning valgustus.

Mitme seadme ühendamine

Nii sina kui su sõbrad saavad muusikakeskust oma telefonidest juhtida samaaegselt - ühendage oma telefonid Bluetooth® abil. Nii saate esitada lugusid igaüks omaenda muusikakogudest vaheldumisi. 

USB port laseb ühendada ja esitada otse

Esita lugusid USB mälupulgalt või koosta esitusloendeid CD-lt USB-le salvestamise teel.  Ühenda USB pulk vastavasse porti ja esita muusikat. USB port on kasutatav ka nutitelefoni laadimiseks, kui seda vaja peaks olema. 

 

 

Tüüp Portatiivne muusikakeskus
Kõlarid Sisseehitatud
Esitab plaate CD, DVD
FM raadio Jah
Toetab formaate MP3
Bluetooth Jah
NFC Jah
USB Jah
HDMI 1
Mikrofoni sisend Jah
Audio sisend Jah
Audio väljund Jah
Eriomadused LED-efektvalgus, karaoke, Party Chain
Värv Must
Kaal 23,4 kg
Mõõtmed (K x L x S) 105,1 x 37 x 42,8 cm