Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Nutikell APPLE Watch Series 8 GPS + Cellular, 41 mm Silver Aluminium

Kaubamärk: APPLE
Laoseis: Tellimisel
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
618,90 €

Apple Watch Series 8. Terve samm edasi.

Sinu käes on nüüd veel rohkem võimalusi. Temperatuuri jälgimine annab parema ülevaate naiste tervisest. Autoavarii tuvastus kutsub õnnetuse korral kiirelt abi. Unetsüklite mõõtmine näitab, kui hästi sa magad. Ja täiustatud rakendus Workout pakub uusi treeningviise. Terve tulevik pole kunagi nii särav paistnud.

Piltilus servast servani.

Apple Watch Series 8-l on suur ja kirgas alati sisselülitatud ekraan. Tänu kitsastele äärtele ulatub ekraan servadeni ning pilt sulandub sujuvalt elegantse korpuse kumerustega. 

Alati sisselülitatud Retina-ekraan. Näe rohkem. Saavuta enamat.

Särav alati sisselülitatud ekraan muudab sihverplaadid detailseks ja hõlpsasti loetavaks isegi siis, kui ranne on all. Suur ekraan mahutab kõik sulle vajaliku info ning muudab vajutamise, tippimise ja libistamise mugavamaks.

Samad uuendused, mida kasutati kauni, servast servani alati sisse lülitatud ekraani loomisel, muudavad selle ka uskumatult vastupidavaks. Paks esikristall, tugev konstruktsioon ja sile alus kaitsevad seda mõranemise ees.

Parem ülevaade sinu menstruaaltsüklist.

Apple Watch Series 8-l on innovaatiline uus andur, mis jälgib su temperatuuri magamise ajal. Nii saad aja jooksul muutusi näha. Rakendus Cycle Tracking kasutab neid andmeid, et anda kogutud teabele põhinedes hinnangut tõenäolise ovulatsiooni aja kohta. See võib olla abiks pereplaneerimisel. Kui kombineerid selle oma pulsi ja logitud tsükliandmetega, saad üksikasjaliku ülevaate oma menstruaaltsüklist.

Sinu menstruaaltsükli andmed on ainult sinu seadmes ning krüpteeritakse, kui lukustad telefoni parooli, Touch ID või Face ID abil. 

Kell näitab uneaega.

Rakendus Sleep ei jälgi ainult sinu und. See näitab ka erinevates unefaasides (nt REM-, põhi- või sügavunes) veedetud aega ning võimalikke ärkamisi.

EKG saad teha igal ajal.

EKG-rakendusega Apple Watch Series 8 on võimeline koostama EKG, mis sarnaneb ühe anduriga elektrokardiogrammiga.

Mõõda oma vere hapnikusisaldust. Innovatsioon on meil veres.

Apple Watch Series 8 erakordne andur ja rakendus võimaldavad sul mõõta oma vere hapnikusisaldust ning teha taustmõõtmisi nii päeval kui öösel.

Ravimite ja vitamiinide võtmine käib nagu kellavärk.

Rakendus Medications aitab sul diskreetselt ja mugavalt oma ravimite, vitamiinide ja toidulisandite üle arvet pidada. Nende võtmise saad mugavalt Apple Watchist märkida. 

Autoavarii tuvastus. Automaatne abi.

Nüüd suudab Apple Watch Series 8 tuvastada raskesse autoõnnetusse sattumist. Õnnetuse korral saab Crash Detection rakendus sind automaatselt hädaabiteenustega ühendada, edastada dispetšeritele su asukoha ja teavitada su hädaabikontakte. Autoavarii tuvastus kasutab täiustatud 3-teljelise güroskoobi ja uue g-jõu kiirendusmõõturi kombineeritud võimsust, millel on nutikellade suurim dünaamiline ulatus. Samuti kasutab see mikrofoni, baromeetrit, GPS-i ja täiustatud andurite fusioonialgoritmi, mis on seadistatud enam kui 1 miljoni tunni jooksul reaalsetes sõidu- ja avariiandmetes, et tuvastada, kas oled tõesti sattunud tõsisesse avariisse.

Kukkumistuvastus.

Apple Watch Series 8 suudab tuvastada, kui oled kukkunud ja ühendada sind hädaabikeskusega, kui sa ei saa liikuda. See on optimeeritud töötama ka treeningrakendusega Workout.

Hädaabi SOS.

Vajuta ja hoia külgnuppu all ja Apple Watch saab helistada kohalikele hädaabiteenistustele, et su asukohta jagada.

Uued treenimisvõimalused. Ületa ennast.

Tee kükke, keeruta, kõnni, või mis iganes sulle meeldib – Apple Watch jälgib seda kõike täiustatud rakenduses Workout. Uute treeningvaadete abil näed rohkem täpsemaid mõõdikuid. Näiteks pulsitsoonid ja kohandatud intervallid, et saaksid end veel efektiivsemalt treenida. 

Võõrsil nagu kodus.

Rahvusvahelise rändlusega saad helistada, saata sõnumeid, muusika striimida ja abi kutsuda paljudes kohtades, kuhu reisid.

Energiasäästlik režiim. Rohkem aega sinu käel.

18 tundi kestev aku peab vastu terve päeva. Ja energiasäästlikus režiimis peab kell vastu lausa 36 tundi. Suurepärane juhtudeks, kui oled laadijast eemal, näiteks pikal lennul.

 

Ekraani tehnoloogia LTPO OLED
Resolutsioon 352 x 430
Protsessor S8 SiP, 64-bit kahetuumalise protsessoriga
Sisemälu 32 GB
LTE Jah
GPS Jah
Bluetooth 5.3
WiFi 802.11b/g/n 2,4 GHz ja 5 GHz
Aku kestvus 18 h
Veekindel IPX6
Sensorid alati töötav kõrgusmõõtur, kiirendusmõõtur, güroskoop, optiline pulsiandur, kukkumistuvastus, kompass
Eriomadused Apple Pay, GymKit, pulssoksümeeter, EKG rakendus, rahvusvah. hädaabikõned
Värv Valge / alumiinium
Komplektis USB-C magnetkiirlaadimiskaabel
Tootja koduleht https://www.apple.com/shop/buy-watch/apple-watch?preSelect=false&product=MNVV3LL/A&step=detail