Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Õhukvaliteedi monitor NEDIS SmartLife Air

Kaubamärk: NEDIS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
34,90 €

Nedis© Smart Wi-Fi õhukvaliteedi jälgimisseade on valmistatud tervislikuma elu heaks. Seade mõõdab peamisi õhus sisalduvaid osakesi ja aineid, mis võivad vähendada heaolutunnet, põhjustada peavalu ning keskendumisvõime langust.   

Ühendage seade enda kodu Wi-Fi võrguga. Nutiseadme tasuta rakenduse Nedis© SmartLife abil saate teada nii reaalaja mõõtmistulemused kui ka need, mis tehtud viimase päeva, kuu või isegi aasta jooksul, nähes ka tõusu ja languse trendi. Kõik andmed on eksporditavad Exceli tabelina hilisemaks analüüsimiseks. Võimalik on seada tolerantsid, millest alates hakkab rakendus andma märguandeid ning seda funktsiooni on võimalik ühildada muude Nedis© SmartLife toodete automaatse sisselülitumisega, et ruumi ventileerida, soojendada, jahutada või kuivatada. 
Mida mõõdetakse?
CO2 (süsinikdioksiid) – see on väljahingatava õhu peamine gaas, mida tarvitavad rohelised taimed. Kuid on teil aimu, kui palju sisaldub koduses õhus süsinikdioksiidi? Väga viletsa ventilatsiooniga ruumides võib CO2 tase kiiresti tõusta sellisele tasemele, et ruumisviibijatel tekib peavalu ja langeb keskendumisvõime. 

VOC (lenduvad orgaanilised ained) – süsinikupõhised gaasid eralduvad erinevatest ehitusmaterjalidest, näiteks: värv, põrandakatted, liim jne. Nende ainete kõrge kontsentratsioon õhus tekitab haigestumisi ja allergilisi reaktsioone.  

Formaldehüüd – kuigi seda ainet mainitakse peamiselt suitsupakkide hoiatavates tekstides, sisaldub seda siiski paljudes ehitusmaterjalides nagu näiteks laminaat, MDF ja isegi mitmed tekstiilid. Eriti hakkab formaldehüüd õhku eralduma ja tekitama ärritust silmades, ninas ja kõris siis, kui need materjalid juhtuvad märjaks saama (võimaliku veelekke korral ruumis). 

Temperatuuur ja niiskustase – kui lihtsana see ka ei kõlaks, on üleüldise ruumiõhu kliima see, mis mõjutab tervist ja heaolu. Liigne niiskustase võib tekitada ebamugavat palavustunnet, samas ka soodustada hallituste ja tolmulestade kasvu ruumides. Liiga madal niiskustase tekitab naha ja huulte kuivust ning raskendab hingamist. 

Kompaktne õhukvaliteedi jälgimisseade aitab elada tervislikumalt. Mõõdab CO2, lenduvaid orgaanilisi ühendeid, formaldehüüde, temperatuuri (°C/°F) ning õhuniiskust. Reaalajas mõõtmistulemused ja graafikud, sama ka viimatise ööpäeva, kuu ja aasta kohta. Märguanded nutiseadme rakenduse kaudu, kui näitajate piirmäärad on saavutatud. Ühendatav muude Nedis© SmartLife nutikodu seadmetega, automatiseeritud süsteemi käigus hoidmiseks. Viimatise ööpäeva, kuu või aasta andmete eksport Exceli failina. Lihtne seadistamine: otseühendus WiFi kaudu.

Tüüp õhukvaliteedi jälgimisseade
Kirjeldus tuvastab õhust CO2, formaldehüüdi (HCHO), õhuniiskuse/-temperatuuri, lenduvad orgaanilised ühendid (VOC)
Toide USB toide
Võimsus 5 W 1A
Eriomadused ühildatav nutikodu süsteeminga WiFi kaudu
Värv Valge
Komplektis USB adapter, juhe, paigaldustarvikud
Korpuse materjal Plastik
Kaal 100 g
Mõõtmed 35 x 90 x 90 mm