Klienditugi

Müügitugi ja info  E-L   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Õmblusmasin VERITAS Claire 1338

 

Kaubamärk: VERITAS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
299,90 €
Tavahind:349,90 € -14%

VERITAS Claire kompuuterõmblusmasina suurelt ekraanilt on kõik seadistused selgesti näha. Suured nupud võimaldavad maksimaalset kasutusmugavust.

Pistepikkus on reguleeritav vahemikus 0 - 4.5mm ja pistelaius vahemikus 0 - 7mm, seadistusi saab salvestada mällu. Isegi ilma jalgpedaalita on Claire kompuuterõmblusmasinaga õmblemine ülimalt mugav, sest masinat saab käivitada ja peatada Start / stop nupu abil. 

Õmblustöödes, mille puhul kõike tuleb teha ülima hoolikusega, on aeglane ja täpne õmblemine eriti olulised. Samas on suurem õmblemiskiirus kohane juhul, kui tehakse pikki ja sirgeid õmblusi. Seetõttu on Veritas Claire kompuuterõmblusmasina kiirust väga hõlbus käsitsi reguleerida, et saada täpselt õiged tulemused. 

Suurelt LCD ekraanilt on väga lihtne valida igasuguseid pistemustreid. Olemasolevaid mustreid saab kohandada, muutes pistelaiust ja pistepikkust, seejärel salvestada need eraldi mustrina masina mällu. Järgmisel korral on sama mustrit jällegi kerge mälust üles leida.

Kõiki Veritase õmblusmasinaid iseloomustab täpsus ja hoolikus. Olgu siis tegemist nööpaukude õmblemisega või erinevate pistete pikkusvalikutega, tänu arvukatele seadistusvõimalustele ja automaatsetele funktsioonidele on ka kõige keerukamad tööoperatsioonid imelihtsad. Tänu mittepimestavale LED kohtvalgustusele ei jää töötegija silmadele midagi märkamata. Täpne õmblustöö tundub tõesti, nagu lapsemäng.

Väga lai valik lisatarvikuid - mille hulka kuuluvad näiteks äärestusjuhik, äärise overlokitald, siiditikanditald ja isegi niitide komplekt - kuulub Claire kompuuterõmblusmasina varustusse, et saaksite kohe alustada põnevate õmblusprojektidega.

Komplekti kuulub:

Nõeltekomplekt, teksaste ja nahaõmbluse nõel, universaalne survetald, lukuõmblustald, nööpaugutald, overlokitald, salapistetald, siiditikanditald, nööbiõmblustald, harjake, rullpalistustald, õmbluste harutamistarvik, niidirulli hoidik, äärestusjuhik, 3 pooli, kruvikeeraja ja L-kruvikeeraja, niidirulli võlli pehmendusvilt, teine niidirulli võll, tolmukate masinale


 

Tüüp Kompuuterõmblusmasin
Õmbluspistete arv 197
Piste pikkuse reguleerimine Jah
Piste laiuse reguleerimine Jah
Reguleeritav presstalla surve Jah
Nööpauk 1-astmeline automaatne nööpauk
Avaõmblused Jah
Dekoratiivpisted Jah
Veniv piste trikotaažile Jah
Overlok Jah
Eriomadused Automaatsed kinnituspisted, mälufunktsioon, automaatne niidikatkestaja
Kaal 5,8 kg
Mõõtmed 41,6 x 18,8 x 29 cm