Pardel PHILIPS S7370/12

MÜÜB AINULT EXPERT !!

Sujuv libisemine, õrn raseerimineLaoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
164,90 €

Comfort-rõngad märg- ja kuivkasutusega pardel Muutke raseerimine sujuvamaks. Spetsiaalselt tundlikule nahale loodud Philips Shaver series 7000-l on ainulaadsed mikrohelmestega kaetud mugavusrõngad, mis võimaldavad raseerijal sujuvalt üle teie näo libiseda.

Hõõrumisvastane mikropärlitega pinnakate sujuvaks libisemiseksHõõrumisvastane mikropärlitega pinnakate sujuvaks libisemiseks Meie comfort-rõngad on ainulaadse kattega, koosnedes tuhandetest imepisikestest pärlitest, mis moodustavad pehme, sujuvalt libiseva tasapinna. Seetõttu libiseb raseerija vabalt üle teie näo ja vähendab ärritust, jättes samas naha siledaks.

Raseerimispead liiguvad vabalt viies suunas, et kasutamine oleks veelgi mugavamRaseerimispead liiguvad vabalt viies suunas, et kasutamine oleks veelgi mugavam DynamicFlex raseerimispead liiguvad vabalt 5 eri suunas, et järgida igat teie näo ja kaela kumerust ja tagada veelgi mugavam raseerimine.

Terad suunavad õrnalt karvu, et raseerimine oleks nahalähedane ja õrnTerad suunavad õrnalt karvu, et raseerimine oleks nahalähedane ja õrn Meie erilise disainiga teradesüsteem kaitseb teie nahka, raseerides samas väga nahalähedaselt nii pikad, lühikesed kui ka nahalähedased karvad. Avad on loodud selliselt, et iga karv jääb ideaalsesse lõikeasendisse ja saaksite seda ilma nahka kahjustamata raseerida.

Tõstab karvad, et raseerimine oleks mugavalt nahalähedaneTõstab karvad, et raseerimine oleks mugavalt nahalähedane Raseerige nahalähedasemalt kaheteralise Super Lift & Cut Action süsteemiga. Esimene tera tõstab karva üles, samas kui teine lõikab selle mugavalt nahalähedaselt - et tulemus oleks tõeliselt sile.

Tänu loogilisele ekraanile on funktsioone lihtne kasutadaTänu loogilisele ekraanile on funktsioone lihtne kasutada Näidikul on ühetasemeline akunäidik, puhastusnäidik, madala akutaseme näidik, raseerimispeade asendamise näidik ja reisiluku näidik.

Mugav kuivraseerimine või värskendav märgraseerimine AquaTec´igaMugav kuivraseerimine või värskendav märgraseerimine AquaTec´iga Valige, millist raseerimist eelistate. AquaTeci Wet & Dry tihend tagab teile kiire, samas mugava kuivraseerimise. Või kasutage märgraseerimist geeli või vahuga - kasvõi duši all olles.

Click-on täppispiirel vuntside ja põskhabeme täiuslikuks piiramiseksClick-on täppispiirel vuntside ja põskhabeme täiuslikuks piiramiseks Kasutage oma välimuse viimistlemiseks meie nahasõbralikku täppispiirlit. See sobib ideaalselt vuntside eest hoolitsemiseks ja põskhabeme piiramiseks.

50 minutit juhtmeta raseerimist pärast ühetunnist laadimist50 minutit juhtmeta raseerimist pärast ühetunnist laadimist Energiasäästlik ja võimas liitium-ioonaku süsteem pakub teile kahte mugavat võimalust: laadige pardlit tund aega kuni 50 minuti pikkuseks raseerimiseks või kasutage kiirlaadimist ühe raseerimiskorra jaoks. Kõik Shaver series 7000 mudelid töötavad üksnes juhtmeta, et tagada ohutus märjas kasutuskeskkonnas.

Kaheaastane garantiiKaheaastane garantii Anname sellele Philipsi raseerijale 2-aastase garantii. Meie Series 7000 raseerijad on tõhusad ja vastupidavad.

Raseerija saab kraani all puhtaks loputadaRaseerija saab kraani all puhtaks loputada Lihtsalt avage raseerimispea, et seda kraani all põhjalikult loputada.

Tüüp Laetav pardel
Toide Akutoide
Aku kestvus 50 min
Lõikepea GentlePrecision Pro, 5 suunalised DynamicFlex pead
Täppispiirel Jah
Märg raseerimine Jah
Kiirlaadimine Jah
Laadimisaeg 1h
Pestav voolava vee all Jah
Vutlar Jah
Komplektis Täppispiirli otsak, kaitsekate