Pesev tolmuimeja PHILIPS AquaTrio Pro FC7088/01

AquaTrio Pro imeb tolmu, peseb ja kuivatab, säästes nii kuni 50% aega ja vaeva. 

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
339,90 €
Tavahind:439,90 € -23%

Kõrgemal tasemel puhastamine tagab ideaalse tulemuse

 Imeb: võimas vee ringvool eemaldab kõik plekid, kogu mustuse ja pori. -Peseb: vastassuunas pöörlevad mikrokiuharjad kannavad pinnale õrna kihi puhast vett, mis eemaldab tõhusalt mustuse. Kogu mustus lahustub vees ja see koguneb eraldi paaki. -Kuivatab: kiirelt pöörlevad harjased tekitavad õhuvoo, mis jätab põranda praktiliselt kuivaks.

Töötab külma/sooja kraaniveega, millele võib lisada pesuvahendit.

AquaTrioga saate suurepärased tulemused vaid kraaniveega. Kuid soovi korral võite lisada ka enda valitud pesuainet, kuid kasutage alati vähevahutavat või mittevahutavat põrandapuhastusvahendit, mis sobib teie kõvale põrandale.

Eraldi veepaagid puhta ja musta vee jaoks

Eraldi puhta ja musta vee paagid tagavad, et pesete alati puhta veega, kogu mustus ja allergeenid jäävad musta vee paaki.

Põrand kuivab 50% kiiremini kui tavapärase põrandapesu korral

Põrand kuivab kuni 50% kiiremini kui tavapärase põrandapesu korral.

Täiuslik kõikide kõvakattega põrandate jaoks**

Täiuslik kõikide kõvakattega põrandate jaoks (sobib märjalt pesemiseks): puit, parkett, laminaat, vinüül ja linoleum, keraamika ja plaadid, marmor ja looduslik kivi.

Ühe paagitäie veega saab puhastada rohkem kui 60 m2

Ühe paagitäie (700 ml) veega saate puhastada rohkem kui 60 m2 kõvakattega põrandaid; saate minimaalse veekogusega puhastada suuri piirkondi.

Kiiresti pöörlevad harjad puhastavad end puhastamise ajal ise

Harjad puhastavad end kasutamise ajal. Tsentrifugaaljõud keerutavad põrandatelt saadud mustuse ja vee harjadest välja musta vee paaki. Optimaalseks puhastamiseks vahetage AquaTrio harju iga 6 kuu järel (FC8054).

Säästate 50% energiat*. Säästate kuni 70% vett*

Väga efektiivne energia kasutamine säästab tolmu imemisega võrreldes kuni 50% energiatarbest. Samuti säästate pesemisega võrreldes kuni 70% vett.

Isepuhastuv seade loputusalusega

AquaTrio Pro puhastab ennast ise. Lihtsalt asetage seade erilise ehitusega loputusvanni, valage sisse klaas kraanivett ja lülitage paariks sekundiks sisse.

Eemaldab kuni 99% kõigist bakteritest*** ja vähendab allergeene.

AquaTrio Pro eemaldab kuni 99% kõigist bakteritest*** ja vähendab allergeene. Et puhta ja musta vee paak on eraldi, püüab musta vee paak kinni kogu mustuse ja kõik allergeenid.

LED-näidikud annavad märku, kui on vaja tegutseda.

LED-näidik annab teada, kui on vaja tegutseda. See muutub roheliseks, kui AquaTrio Pro on sisse lülitatud ja puhastamiseks valmis. See muutub siniseks, kui veepaake on vaja täita või tühjendada. Ja viimaks muutub see punaseks, kui miski takistab harjasid, et saaksite eemaldada selle takistuse ja jätkata hõlpsalt puhastamist.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tolmukoti/-anuma maht (l) - / 0,8 L
Väljalaskefilter Tsüklonfilter
Tolmukogumissüsteem Konteiner
Mootori võimsus 500 W
Pesemisfunktsioon Jah
Komplektis 0,65 L puhta vee paak
Eriomadused Võrgutoide, peseb ja kuivatab
Värv Tumehall
Kaal 6,7 kg