Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Pesumasin INDESIT BTW L60300 EE/N

 

Kaubamärk: INDESIT
Laoseis: Tellimisel
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
259,90 €

Vali toote juurde lisagarantii ja naudi muretut kolme lisa-aastat garantiiaega (lisaks tavalisele 2 aasta pikkusele garantiile), mille kestel saad toote võimaliku remondi ajaks asendustoote ning remonditava toote tasuta transportimise Eesti piires (v.a.väikesaartele) remonti ja tagasi.
Pane garantii ostukorvi

Extra Wash - see funktsioon on ideaalne lahendus kõikidele kuivanud, tõrksatele plekkidele, nagu kohvi- või šokolaadiplekkidele. Valige see koos mis tahes kiire tsükliga silmapaistva tulemuse saamiseks pesu pesemisel.

Puuvillane 60 (Cotton 60) - see programm tagab suurepärase tulemuse puuvillaste esemete pesemisel 60 °C juures vaid 59 minutiga.
 
Sünteetika 40 (Synthetics 40) - see programm eemaldab efektiivselt plekid teie sünteetilistest materjalidest riietelt madalal temperatuuril (40 °C) vaid 59 minutiga.
 
Turn&Wash - pange oma puuvillane pesu ja sünteetilistest materjalidest riided pesumasinasse, keerake lihtsalt nuppu selle programmi valimiseks ning vähem kui 45 minutiga tagab see sihtotstarbeline programm suurepärase pesutulemuse, mille saavutamine on jõukohane igaühele.
 
Kiirpesu (RapidWash) - säästke aega ja nautige kvaliteetseimat pesuhooldust meie kiirpesuprogrammidega. Täpse ja kiire pesemise kindlustamiseks on Indesit võtnud kasutusele 5 kiirtsüklit, mis on 59 minutist lühemad. Saate pesta kõike vajalikku väga lühikese ajaga tänu neile kiirprogrammidele, mis on ettenähtud spetsiaalselt erinevatele kangatüüpidele, nagu puuvillane, sünteetika ja koguni villane.
Tüüp Pealtlaetav pesumasin
Pesukogus (kg) 6 kg
Energiaklass D
Tsentrifuug (p/min) 1000
Tsentrifuugiklass C
Müra tsentrifuugimisel 78 dB
Programmide arv 12
Eriprogrammid Extra Wash, kiirpesu
Pesutulemus A
Paigaldusmeetod Vabaltseisev
Jääkaja näit Ei
Kaaluautomaatika Jah
Viitstart Jah
Värv Valge
Kaal 50 kg
Mõõtmed (K x L x S) 90 x 40 x 60 cm