Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Pesumasin INDESIT BTW S60300 EU/N

 

Kaubamärk: INDESIT
Laoseis: Tellimisel
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
259,90 €

Vali toote juurde lisagarantii ja naudi muretut kolme lisa-aastat garantiiaega (lisaks tavalisele 2 aasta pikkusele garantiile), mille kestel saad toote võimaliku remondi ajaks asendustoote ning remonditava toote tasuta transportimise Eesti piires (v.a.väikesaartele) remonti ja tagasi.
Pane garantii ostukorvi

 

Extra Wash - see funktsioon on ideaalne lahendus kõikidele kuivanud, tõrksatele plekkidele, nagu kohvi- või šokolaadiplekkidele. Valige see koos mis tahes kiire tsükliga silmapaistva tulemuse saamiseks pesu pesemisel.

Puuvillane 60 (Cotton 60) - see programm tagab suurepärase tulemuse puuvillaste esemete pesemisel 60 °C juures vaid 59 minutiga.
 
Sünteetika 40 (Synthetics 40) - see programm eemaldab efektiivselt plekid teie sünteetilistest materjalidest riietelt madalal temperatuuril (40 °C) vaid 59 minutiga.
 
Puuvillane 40 (Cotton 40) - see programm on töötatud spetsiaalselt välja tagamaks teie puuvillaste esemete erakorralist hooldust ja eemaldamaks samal ajal plekke 40 °C juures vaid 45 minutiga.
 
Tõhus ressursikasutus (Water Balance Plus) - see uuenduslik programm on töötatud välja dramaatilise vee-, energia- ja ajasäästu võimaldamiseks. Väikse pesukogusega võib see säästa kuni 70% vett ja 50% energiat 35% võrra kiirema tsükliga.
 
Viitkäivitus (Delay) - see programm võimaldab mugavalt plaanida pesutsükli hilisemal ajal või öösel töötama. Seadistage lihtsalt programm ja jätke kõik muu oma Indesiti masina hooleks.
 
Keera ja pese (Turn&Wash) - pange oma puuvillane pesu ja sünteetilistest materjalidest riided pesumasinasse, keerake lihtsalt nuppu selle programmi valimiseks ning vähem kui 45 minutiga tagab see sihtotstarbeline programm suurepärase pesutulemuse, mille saavutamine on jõukohane igaühele.
 
Kiirpesu (RapidWash) - säästke aega ja nautige kvaliteetseimat pesuhooldust meie kiirpesuprogrammidega. Täpse ja kiire pesemise kindlustamiseks on Indesit võtnud kasutusele 5 kiirtsüklit, mis on 59 minutist lühemad. Saate pesta kõike vajalikku väga lühikese ajaga tänu neile kiirprogrammidele, mis on ettenähtud spetsiaalselt erinevatele kangatüüpidele, nagu puuvillane, sünteetika ja koguni villane.
Tüüp Pealtlaetav pesumasin
Pesukogus (kg) 6 kg
Energiaklass D
Tsentrifuug (p/min) 1000
Tsentrifuugiklass C
Müra tsentrifuugimisel 78 dB
Eriprogrammid Extra Wash, kiirpesu
Pesutulemus A
Paigaldusmeetod Vabaltseisev
Kaaluautomaatika Jah
Viitstart Jah
Värv Valge
Kaal 53 kg
Mõõtmed (K x L x S) 90 x 40 x 60 cm